Tragedia uczestniczki „Nasz nowy dom”. Cudem uszła z życiem, a z nowego lokum pozostały zgliszcza

Koniec programu Nasz nowy dom

Koniec programu Nasz nowy dom

Tragedia uczestniczki Nasz nowy dom. Pożar strawił nowy budynek, a uczestniczka, Bogusława Garwolińska, o mało nie straciła życia. Co się wydarzyło?

Katarzyna Dowbor od lat zmienia życie wielu osób. Jest gospodynią emitowanego na Polsacie programu Nasz nowy dom. Wraz z fachowcami odwiedza rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. W ciągu kilku dni ekipa remontowa pod jej nadzorem ratuje rozpadające się budynki, a domownicy zyskują szansę na lepszą przyszłość.

Niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jak widzimy na ekranach. Smutną prawdę o kulisach Nasz nowy dom zdradziła architektka programu Martyna Kupczyk.

To pięć dni nieustającego podejmowania decyzji. Bardzo często nie dochodzi materiał, który zamawiamy, bardzo często nie ma rzeczy, którą byśmy chcieli zamówić. Zdarza się, że zamawiamy cały komplet mebli, a nagle dostajemy informację, że nie ma trzech rzeczy z tego kompletu, więc cały projekt pada i trzeba coś stworzyć od nowa. Ale lubię tę pracę, naprawdę!

Wyznała też, że krótki okres remontowania domu wymusza na ekipie programu odrzucanie wielu zgłoszeń. Produkcja nie może pomóc niektórym osobom, ponieważ ich domy są za duże:

Pamiętajcie, że mamy tylko pięć dni, więc nie jesteśmy w stanie wyremontować domu, który ma 120 m2, bo musielibyśmy chyba trzy ekipy budowlane wziąć, a to też tak się nie da pracować.

Jakby tego brakowało, uczestnicy mierzą się z tragediami także po zakończeniu remontu.

Nasz nowy dom. Pożar strawił dom uczestniczki. Kobieta ledwie uszła z życiem

Polsat News poinformował o tragedii uczestniczki Nasz nowy dom, Bogusławy Garwolińskiej. Pożar miał miejsce miesiąc temu, a kobieta niemal nie straciła w nim życia. W reportażu poinformowano o okolicznościach zdarzenia:

Pani Bogusława obudziła się w środku nocy, uratował ją pies, który zaczął szczekać. To stary drewniany dom, jak wiele w tej okolicy – opowiada Magdalena Gębicka.

Dom nadaje się jedynie do rozbiórki. Rodzina pani Bogusławy zaangażowała się w walkę o odbudowanie go. Przyczyny zdarzenia wciąż nie są znane. Nad ustaleniem tego, co się wydarzyło, pracują specjalnie powołani biegli.

Odcinek poświęcony pani Bogusławie, jej córce Wiktorii i babci Wiesławie jest z 14. serii programu Nasz nowy dom.


Wiesława Garwolińska - Nasz nowy dom

Wiesława Garwolińska - Nasz nowy dom

Nasz nowy dom - pani Bogusława z rodziną

Nasz nowy dom - pani Bogusława z rodziną

Koniec programu Nasz Nowy Dom

Koniec programu Nasz Nowy Dom

Komentarze

 • Gość pisze:

  Fuszerka w robocie na szybko, czy jakiś xawistny sasiad…

 • Gość pisze:

  Taki live kogo to obchodźi brad i sharon razem ha ha a ha ha a gdzie leszek znany multirecydywista i tak to działa ordery gwiazdy medale za kak..ło i tak 5mld i to tyle

  • oj pisze:

   No właśnie. Wchodzi taki nieuk i na jednym wdechu, by pustogłowie nie zapomniało co chce powiedzieć, miesza fakty i zjawiska, ale mówi! A raczej pisze. To nic, że nie wie, gdzie duże litery, gdzie kropki czy przecinki. Brawo inteligencjo inaczej

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×