TVN idzie drogą Polsatu. Z wiosennej ramówki znika uwielbiany przez Polaków format z gwiazdorską obsadą

TVN

TVN

TVN. Rewolucja w stacji przed ogłoszeniem ramówki. Wiosną widzowie nie zobaczą ich ulubionego programu z gwiazdorską obsadą. 

Na przełomie 2022 i 2023 roku serwisy internetowe bacznie przyglądają się porządkom w Polsacie. Wprowadza je nowy dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, który przeszedł do tej telewizji z TVN. W ostatnich tygodniach sporym zainteresowaniem widzów cieszą się informacje dotyczące muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo: z jego obsady zniknęli Michał WiśniewskiKasia Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski.

Coraz więcej spekuluje się na temat Tańca z gwiazdami. Miszczak usunął program z oferty TVN, gdy pracował w tej stacji. Z tego powodu wielu komentantorów sugeruje, że może zrobić to również w Polsacie. Nawet jeśli format pozostanie na antenie, to pod znakiem zapytania stoi dalsza kariera Iwony Pavlović (więcej tutaj). Wczoraj reporterka Jastrząb Post o rewolucji w prywatnej stacji porozmawiała z jej pracowniczką, Izabelą Janachowską, niekryjącą zaskoczenia skalą zmian.

Wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy trochę zaskoczeni, bo zmiany zazwyczaj przychodzą znienacka, ciężko się na nie przygotować, natomiast ja w ten rok wchodzę z ciekawością. Jestem ciekawa co ten rok przyniesie. Trzymam ogromne kciuki za to, że jeżeli w moim życiu pojawią się zmiany, to żeby były to zmiany na lepsze i tak naprawdę trzymam kciuki za wszystkie osoby, w których życiu pojawiają się zmiany. Tak jak sięgam pamięcią, kiedy w moim życiu były duże zmiany, które w pierwszej chwili wydawały się być trudne, towarzyszyła im niepewność, to jak patrzę na nie z perspektywy czasu, to myślę sobie  ok, wtedy miałam stres, ale wyszło dobrze, więc mam nadzieję, że tak będzie mówiła.

TVN: zmiana ramówki. Jaki program zniknie z anteny?

Portal Wirtualnemedia.pl dotarł do informacji, wedle których rewolucja na miarę Polsatu, nie ominie także TVN. Stacja zadecydowała o tym, aby zmienić wiosenną ramówkę i wycofać się z niektórych planów Edwarda Miszczaka.

W kolejnych ramówkach jesiennych chcielibyśmy w sobotnim prime-time pokazywać „Mam talent!”, a wiosennych — „Mask Singer” — mówił Miszczak jeszcze dobrych kilka miesięcy temu.

Fani Mask Singer dostali właśnie twardy orzech do zgryzienia. Ani tej wiosny, ani w kolejnych miesiącach, nie zobaczą nowego sezonu ich ulubionego programu. Zamiast niego, od 4 marca będą mogli oglądać nowe wydania Azja Express z udziałem między innymi Pauliny Krupińskiej Adama Zdrójkowskiego.

W jury Mask Singer nie brakowało gwiazd: w jego skład wchodzili Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Julia Kamińska. Zwyciężczynią pierwszego sezonu była uwielbiana przez widzów Natasza Urbańska.

Będzie wam brakowało tego formatu?


Mask Singer - 1. odcinek

Mask Singer - 1. odcinek

Mask Singer - nowy show TVN

Mask Singer - nowy show TVN

Mask Singer

Mask Singer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×