Nowa gwiazda w obsadzie Top Model! Już nie tylko Joanna Krupa będzie prowadzącą show

Top Model 9 - nowa prowadząca. Kto dołączy do obsady?

Top Model 9 - nowa prowadząca. Kto dołączy do obsady?

Top Model na antenę TVN-u wraca jesienią. W programie pojawią się nie tylko nowi uczestnicy, ale także prowadząca. Kto dołączy do obsady?

Top Model zadebiutował w Polsce w 2010 roku. Chociaż początkowo mogły brać w nim udział jedynie panie, od 2014 roku do konkursu przyłączyli się także panowie. Jesienią wystartuje dziewiąta edycja. Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce od tygodni trwają castingi online.

Top Model 9 – nowa prowadząca. Kto dołączy do obsady?

Top Model 9 to nie tylko nowi uczestnicy, walczący o tytuł zwycięzcy. To także zmiany w obsadzie show. Jak donosi Fakt, do grona prowadzących dołączy była uczestniczka show, Karolina Pisarek. Ma być wsparciem dla uczestników i dodawać im otuchy za kulisami. Dotychczas w tej roli sprawdzał się Michał Piróg. Czyżby w nadchodzącej edycji pełnili ją w dwójkę? Przekonamy się już jesienią.

Przez pewien czas w mediach krążyły plotki, że Karolina zastąpi w roli prowadzącej Joannę Krupę. Zdementował ją Plotek. Informator portalu donosi, że modelka będzie działać za kulisami:

Wszystko wskazuje na to, że Karolina wystąpi w Top Model w roli prowadzącej kulisy jesienią tego roku.

Wiadomo, że nie zmieni się skład jurorski nadchodzącej edycji. Modeli będą oceniać: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Katarzyna Sokołowska. Podczas odcinków na żywo będzie dołączać do nich gość specjalny.

Kim jest Karolina Pisarek?

Karolina Pisarek wzięła udział w piątej edycji programu Top ModelDoszła do finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Podpisała kontrakt z dużą agencją modelek, pozowała dla prestiżowych tytułów i stała się twarzą luksusowych kosmetyków.

Pisarek często podróżuje, głównie do Japonii i Stanów Zjednoczonych. Potwierdzeniem pozycji w świecie mody jest fakt, że znalazła się na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata. Fashion TV nadało jej tytuł Modelki Roku, a podczas gali Osobowości i Sukcesy Roku 2019, otrzymała wyróżnienie w kategorii Sukces roku.

Niedawno wygrała program Ameryka Express. Ze swoją koleżanką pokonała braci Collins oraz Pawła Deląga, który był w parze ze swoim przyjacielem.


Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek, Marta Gajewska-Komorowska - gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Karolina Pisarek, Marta Gajewska-Komorowska - gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Karolina Pisarek - Local Heroes

Karolina Pisarek - Local Heroes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×