Tomasz Karolak w trumnie! Wstrząsające zdjęcia z „pogrzebu” aktora trafiły do sieci!

Tomasz Karolak zdjęcia w trumnie

Tomasz Karolak zdjęcia w trumnie

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia Tomasz Karolaka leżącego w trumnie. Opłakiwały go najbliższe przyjaciółki. Czy to koniec sławnego aktora? Internauci początkowo zaczęli się martwić, ale później zwęszyli podstęp!

Tomasz Karolak nie żyje? Internauci przez chwilę zwariowali, czy mają wierzyć temu, co widzą, czy może to kolejny głupi prank prześmiewców? Na wstępie ucinamy wszelkie spekulacje jakoby stan zdrowia amanta polskiego kina się pogorszył. Wręcz przeciwnie – aktor ma się rewelacyjnie i bierze udział w zdjęciach do najnowszej produkcji TVN pt. 39 i pół tygodnia. Ostatnio gwiazdy kręciły teaser serialu, który zobaczycie w jesiennej ramówce stacji! Oj będzie się działo. Przy takiej śmietance to musi być strzał w 10!

Tomasz Karolak leżący w trumnie przy okazji zdradził obsadę najnowszej produkcji. U jego boku wystąpią takie gwiazdy jak: Daria Widawska, Marina Łuczenko, Magdalena Lamparska. Wszystkie panie, jak na pogrzeb przystało, ubrane są w stroje wskazujące na żałobę. Tylko czy kobiety opłakujące stratę najbliższego przyjaciela powinny być tak seksowne? Cóż, najwyraźniej Karolak zapewnił sobie wspaniałe widoki nawet po „śmierci”.

Dziewczyny mają na sobie kreacje podkreślające ich największe atuty. Natomiast Tomasz wybrał strój, w którym czuje się najbardziej komfortowo. W końcu będzie go miał na sobie przez dłuższą chwilę. Jak przystało na serialowego Dariusza Jankowskiego miał na sobie skórzaną kurtkę z przypinkami, jeansy oraz masywne, czarne buty. Zobaczcie zdjęcia z planu najbardziej oczekiwanego serialu jesiennej ramówki TVN 39 i pół tygodnia.

Zobacz: To będzie hit jesieni! Już wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach kontynuacji “39 i pół”! Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

Zobacz: Viola Kołakowska o wojnie z Kasią Wołejnio. Jej stanowisko może zaskakiwać [WIDEO]

Zobacz: Viola Kołakowska będzie nosić Tomka Karolaka na rękach! Dzięki niemu zarobi ogromne pieniądze!


Daria Widawska - Instagram

Daria Widawska - Instagram

Monika Krzywkowska - Instagram

Monika Krzywkowska - Instagram

Tomasz Karolak - Instagram

Tomasz Karolak - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×