Tomasz Kammel pokazał serię zdjęć, na których ma sporą nadwagę: „Byłem bardzo otyły”. Internauci poruszeni wyznaniem prezentera

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel pokazał w sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć go z nadwagą. Ważył ponad 30 kilogramów więcej niż obecnie. Było to dla niego trudne doświadczenie.

Tomasz Kammel to jedna z najpopularniejszych gwiazd TVP. Dziennikarz od lat współpracuje z publicznym nadawcą i pojawia się w najchętniej oglądanych formatach. Pracuje między innymi w Pytaniu na śniadanie, gdzie jeszcze niedawno partnerowała mu Marzena Rogalska. Po jej odejściu stworzył duet ze śliczną Izabellą Krzan. Trzeba przyznać, że ta para mocno przypadła widzom do gustu, ponieważ nie szczędzą oni pod ich adresem wielu komplementów. Tomka nie brakuje nie tylko w porannym paśmie, ale widzowie spędzają z nim też wieczory. Prezenter jest gospodarzem uwielbianego show The Voice of Poland. Już chyba nikt nie wyobraża sobie, że jego miejsce mógłby zająć ktoś inny.

Bez udziału Tomka nie może się też odbyć żadna impreza plenerowa organizowana przez stację. Rewelacyjnie sprawdza się on bowiem w roli konferansjera, a swoim obyciem na scenie potrafi wzbudzić zachwyt fanów.

Tomek Kammel pokazał się ze sporą nadwagą

Tomek ku uciesze fanów nie tylko pojawia się na ekranie, ale też jest aktywny na Instagramie. Dziennikarz codziennie dodaje nowe treści, w których informuje nie tylko o kolejnych zawodowych projektach, ale też zdradza sporo ze swojej codzienności. Wiadomo, że prezenter regularnie ćwiczy, by utrzymać szczupłą sylwetkę i być w świetnej formie. Wiele razy pokazywał w sieci, jak wylewa siódme poty podczas treningów.

Kilka lat temu miał jednak okazję poczuć się jak osoba z nadwagą. Założył kostium, który dodał mu sporo kilogramów, oraz ciężarki na kostki. W najnowszym poście, jaki opublikował w sieci, pokazał zdjęcia, na których możemy zobaczyć go otyłego. Przyznał, że to doświadczenie dało mu wiele do myślenia. Od tamtej pory zdaje sobie sprawę z tego, z jakimi problemami muszą mierzyć się osoby z nadmiarem wagi.

6 lat temu przez kilka godzin byłem bardzo otyły. Chodziło o eksperyment, który miał pokazać z czym zmagają się ludzie z nadwagą, oczami kogoś pozbawionego tej świadomości.

Moja „zbroja”, ważyła ponad 30 kilogramów.
Było to doświadczenie tyle wyczerpujące, co uwrażliwiające.

Od tamtej pory dużo lepiej rozumiem ludzi zmagających się z tym problemem.

Prezenter przyznał, że ponad 30-kilogramowa „zbroja” była dla niego sporym balastem. Internauci żywo zareagowali na ten post i od razu ruszyli z komentarzami. Wiele osób było bardzo poruszonych i podzieliło się swoimi osobistymi historiami:

  • Podobnie mają kobiety w ciąży co prawda to słodki ciężar ale dla kobiety, która jest z szczupła przytyje 20 kg to też wyzwanie.
  • O kurczę, właśnie mam ok 30 kg nadwagi. Oj ciężko bywa, ciężko.
  • Ja też mam 30kg nadwagi byłam szczupła ale gdy zaszlam w ciążę to w okresie 9miesiecy przytyłam 30kg. Jest naprawdę ciężko.

Tomek wyjaśnił także, że w dzisiejszym odcinku Pytania na śniadanie również podda się kolejnej przemianie. Razem z Izą założą kostiumy, w których będą mogli poczuć się jak osoby starsze i zobaczyć, z jakimi ograniczeniami zmagają się seniorzy. Myślicie, że takie eksperymenty, to dobry pomysł, żeby uwrażliwić społeczeństwo?


Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×