„The Voice Senior”. Jest skład jury kolejnej eydcji! Wśród trenerów pojawiły się aż dwa nowe nazwiska

The Voice Senior skład jury

The Voice Senior skład jury

The Voice Senior rusza z nową edycją. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. A kto pojawi się w jury? Są dwa nowe nazwiska. 

The Voice Senior to program, który od pierwszej edycji cieszy się sporą oglądalnością i sympatią widzów. Jest to jedyne talent show skierowane do osób w słusznym wieku, które dopiero po latach decydują się ujawnić swój wokalny talent przed szerszą publicznością. Ostatnio o show zrobiło się naprawdę głośno ze względu na zmianę prowadzącej. Do tej pory gospodynią programu była Marta Manowska. Ta jednak pożegnała się z posadą, a jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska. O nowym zawodowym wyzwaniu opowiedziała ona reporterce Jastrząb Post.

Nie boję się porównań. Jeżeli będą, to będą. Nie mam na to wpływu. Marta jest świetną prowadzącą, spełnia się nadal w formatach, czekają na nią nowe wyzwania. Ja jestem zupełnie inna. Na pewno nie będę próbować nikogo naśladować. Ten format ogólnie jest mi znany. Tutaj po prostu idziemy do Seniora. Na pewno ma swoją specyfikę i to jest wyjątkowe i inne niż The Voice od Poland, ale ja będę sobą i nie będę tu starła się w jakikolwiek sposób czegoś naśladować.

The Voice Senior: skład jury w 4. edycji programu

The Voice Senior doczekał się już trzech edycji. Za kilka miesięcy program pojawi się na antenie po raz czwarty. Nowa odsłona show wystartuje bowiem na początku przyszłego roku. Już teraz wzbudza to sporo emocji, a widzowie zastanawiają się, kto zasiądzie w jury. Jego skład nie jest stały, a w każdej z kolejnych odsłon programu pojawiali się inni muzycy, którzy pomagali utalentowanym seniorom.

Portal wirtualnemedia.pl podał już cały trenerski skład 4. edycji show. Dwie gwiazdy pozostaną bez zmian. W talent show po raz kolejny zobaczymy bowiem Marylę Rodowicz i Piotra Cugowskiego. Na trenerskim fotelu nie pojawi się natomiast Alicja Majewska, a jej miejsce zajmie słynna polska śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska, która już pochwaliła się pierwszym zdjęciem planu programu.

Natomiast drugim nowym jurorem w składzie będzie lider, zespołu Pectus, Tomasz Szczepanik. Jest on także autorem tekstów i kompozytorem. Zdjęcia trenerów w naszej galerii. Przypomnijmy, że na słynnych czerwonych fotelach zasiadał w też Witold Paszt, który zmarł w zeszłym roku.

Czekacie już na kolejną odsłonę programu?


Alicja Węgorzewska

Alicja Węgorzewska

Wypadek Tomasza Szczepanika z Pectus. Muzyka w szpitalu w Warszawie

Wypadek Tomasza Szczepanika z Pectus. Muzyka w szpitalu w Warszawie

Tomasz Szczepanik – Szansa na sukces 2020 finał

Tomasz Szczepanik – Szansa na sukces 2020 finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×