Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”. Czy wahała się przed przyjęciem posady koleżanki? I jak zareagowała na to Marta? [WIDEO]

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska otrzymała nową zawodową szansę o TVP. Gwiazda zamiast Marty Manowskiej poprowadzi The Voice Senior. Czy nie boi się porównań do poprzedniej prowadzącej?

Małgorzata Tomaszewska od lat związana jest z TVP, gdzie prowadzi popularne programy, a także imprezy organizowane przez stację. Trzy lata temu zadebiutowała razem z Aleksandrem Sikorą w śniadaniówce. Prowadzą Pytanie na śniadanie w duecie, a ta para przyciąga widzów przed ekrany. Potencjał dziennikarki szybko został dostrzeżony przez władze Telewizji Polskiej, co zaowocowało kolejnymi zawodowymi wyzwaniami.

Małgosia doskonale radzi sobie nie tylko w porannym formacie, ale także w programach rozrywkowych. Z Tomkiem Kammelem prowadzi między innymi The Voice of Poland, a od piątku wiadomo, że widzowie będą ją mogli także zobaczyć w The Voice Senior. Tam zastąpi Martę Manowską.

Małgorzata Tomaszewska o zastąpieniu Marty Manowskiej w The Voice Senior 

Kilka dni temu jeden z tabloidów poinformował, że uwielbiana przez widzów Marta Manowska straciła swoją posadę w The Voice Senior, a jej współpraca z TVP stoi pod znakiem zapytania. Telewizja Publiczna szybko ogłosiła jej następczynie w muzycznym show dla seniorów. Okazało się, że to miejsce zajmie Małgorzata Tomaszewska. O tym, jak zareagowała na tę zmianę nowa prowadząca opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Nie musiałam długo ukrywać tego faktu, bo te decyzji następują gdzieś tam, a my bardzo często dowiadujemy się ostatni. Tak jest ułożona ta produkcja, więc nie musiałam tego długo ukrywać, nie miałam takiego złego samopoczucia z tego powodu. Wiem, o czym mówisz, że my już coś wiemy, ale nie możemy nic powiedzieć. Ta decyzja całkiem niedawno została podjęta i już została ogłoszona.

Czy Gosia rozmawiała na ten temat z Martą?

Nie rozmawiałam z Martą, bo my generalnie się bardzo słabo znamy. Widujemy się na konferencjach ramówkowych, na korytarzu, gdzie nie ma możliwości nawiązania głębszej relacji, nigdy razem nie pracowałyśmy. Więc trudno by mi było jakkolwiek się odzywać, bo byłoby to nienaturalne.

Czy Gosia nie boi się porównań do Marty?

Nie boję się porównań. Jeżeli będą, to będą. Nie mam na to wpływu. Marta jest świetną prowadzącą, spełnia się nadal w formatach, czekają na nią nowe wyzwania. Ja jestem zupełnie inna. Na pewno nie będę próbować nikogo naśladować. Ten format ogólnie jest mi znany. Tutaj po prostu idziemy do Seniora. Na pewno ma swoją specyfikę i to jest wyjątkowe i inne niż The Voice od Poland, ale ja będę sobą i nie będę tu starła się w jakikolwiek sposób czegoś naśladować.

Następczyni Marty jest pewna, że czekają na nią nowe wyzwania zawodowe:

Na Martę czekają nowe wyzwania zawodowe, tu trzeba by było zapytać Marty jak to dokładnie było i jak ona to widzi. Ja się bardzo cieszę i czekam na ogłoszenie tego, co Marta będzie prowadziła, bo ja nie wiem.

Jesteście fanami Małgorzaty?


Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Rafał Brzozowski i Marta Manowska

Rafał Brzozowski i Marta Manowska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Szkoda Majewskiej – duża klasa! Ale szkoda też Manowskiej. Ciepły głos i naturalność. Nie znoszę Tomaszewskiej, jest strasznie sztuczna.

  • Gość pisze:

    Kto to Tomaszewska?

  • Gość. GOSC pisze:

    Szkoda Marty Manowskiej. Wspaniala kobieta. Widocznie nie podobala sie wladzy??? Co do Tomaszewskiej daleko jej do niej… Kto ja wogole wylansowal wiadomo o Co chodzi….? Brak slow….. Zachowuje sie jak nastolatka. Widac to jak prowadzi Sniadaniowke..ze swoim partnerem. Troche oglady Widzowie na to reaguja… Brak slow…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×