The Voice of Poland – relacja na żywo z pierwszego odcinka LIVE

voice of poland

voice of polandJak zaprezentują się uczestnicy szóstej edycji programu w pierwszym odcinku na żywo?

Relacja na żywo z pierwszego odcinka live programu The Voice of Poland

Przed nami pierwszy odcinek live programu The Voice of Poland! Szósta edycja programu obfituje w wyjątkowe talenty, dlatego jurorzy będą mieli bardzo trudne zadanie, aby wybrać tylko jeden, wyjątkowy Voice of Poland! Zapraszamy Was na relację z dzisiejszego odcinka programu. Zdradzimy Wam, minuta po minucie, jakie piosenki wykonali uczestnicy, jak ocenili ich jurorzy, i co najważniejsze – kto odpadł z programu.

Przypomnijmy sobie, w których drużynach znajdują się poszczególni uczestnicy:

Drużyna Marii Sadowskiej: Sabina Nycek, Patryk Skoczyński, Krzysztof Iwaneczko, Asteya Dec, Kasia Malenda

Drużyna Edyty Górniak: Julka Bogdańska, Katarzyna Miśkowiec, Ana Andrzejewska, Marcin Czyżewski, Daniel Cebula-Orynicz

Drużyna Andrzeja Piasecznego: Karolina Leszko, Piotr Tłustochowicz, Maciej Grenda, William Prestigiacomo, Krzysztof Bobecki

Drużyna Tomsona i Barona: Marta Moszczyńska, Anna Kłys, Patryk Glinka, Tobiasz Staniszewski, Julka i Jędrek Skiba

ROZPOCZYNAMY RELACJĘ LIVE:

20:10 – W pierwszym odcinku live powitali nas prowadzący: Tomasz Kammel, Halina Młynkova i Maciej Musiał. Podczas odcinków na żywo wspierają ich V-Reporterzy: ReZigiusz i Marta Siurnik.

20:11 – Na scenie gość specjalny: Nikki Yanofsky w towarzystwie uczesntików programu w piosence Something New.

20:14 – Prowadzący przedstawiają jury. Edyta Górniak wybrała na ten wieczór piękną i seksowną czarną sukienkę, a Maria Sadowska postawiła na ciekawy granatowy kostium.

20:15 – Już za 4 tygodnie poznamy zwycięzcę programu, który wyda płytę pod skrzydłami Universal Music Polska oraz zaśpiewa na Sylwestrze z Dwójką. To nie wszystko, Voice of Poland odjedzie też ze studia luksusowym samochodem.

Andrzej Piaseczny w spocie The Voice of Poland 6

20:18 – Rozpoczyna Karolina Leszko z drużyny Andrzeja! Trener powiedział o niej przed występem: to mój najlepszy głos! Karolina występuje na scenie w tanecznym utworze Donny Summer.

20:21 – Andrzej Piaseczny nie mógł usiedzieć w miejscu – zatańczył z Karoliną na scenie! Jurorzy o występie: chłopaki z Afromental tak się powinno zaczynać, nie wiedzieliśmy, że jest z Ciebie taka bad girl! Andrzej: Tak jak powiedziałem wcześniej, jesteś najlepsza!

20:23 – Piasek o kolejnym uczestniku: Został okrzyknięty w sieci najprzystojniejszym uczestnikiem programu! I może Was zaskoczę, ale poza tym… to najlepszy głos w mojej drużynie! – Czujemy, że Piasek ma swoich najlepszych głosów jeszcze kilka 😉 A tymczasem na scenie Maciej Grenda w piosence Tears in Heaven.

20:25 – Edyta o występie Maćka: ja jestem zaskoczona, bo takiego kolorytu Macieja się nie spodziewałam, to było bardzo dobre wykonanie. Maria: było pięknie, ALE, oczekiwałabym od Ciebie jeszcze więcej. Zabrakło mi pewnego zbudowania tej piosenki. Choć właściwie nie wiem czy do końca mam rację…

20:29 – Kolejny najlepszy głos w drużynie Andrzeja – Piotr Tłustochowicz. Trener Piotra zdradził, że dzisiejszy występ to test dla podopiecznego. Piosenka Uptown Girl to nie do końca styl muzyczny bliski Piotrowi. Ale program polega właśnie na podejmowaniu wyzwań 😉 Za chwilę dowiemy się od jurorów, jak poszło Piotrowi.

20:32 – Maria o Piotrku: Pełny luz, fantastycznie! Tomson i Baron: Witaj Piotrku w nowej odsłonie, choć zachowałeś trochę tego starego Piotrka. Miejmy nadzieję, że jeszcze bardziej odkryjemy cię w kolejnych odcinkach. Jesteśmy zachwyceni Twoją koncentracją, mimo że tancerki starały się jak mogły, żeby Cię rozproszyć…

20:34 – Czas na występ Krzysztofa Bobeckiego, który zaprezentuje się w piosence Grzegorza Hyżego  – Wstaję.

20:37 – Edyta Górniak: Krzysztofie, dobrze zbudowałeś ten otwór. Pięknie się otworzyłeś. To było autentyczne i bardzo zawodowe wystąpienie. Troszkę nieczystości, ale ładne góry. Chłopaki z Afromental: Cieszę się, że popracowałeś nad własnym głosem i sprytnie omijałeś pułapki tego utworu.

20:39 – Oto 5 minut Williama Prestigiacomo. Trener Andrzej oczywiście podkreśla, że to najlepszy głos w jego drużynie. A William już rozpoczął swój występ z If You Don’t Know Me By Now.

20:42 – Edyta: śpiewasz prosto ze swojego serca, to było bardzo szczere i piękne, dziękuję Ci bardzo! Maria: Trochę martwiłam się o początek twojego występu, ale było dobrze. Porwałeś mnie!

20:44 – Za chwilę dowiemy się, która dwójka z podopiecznych drużyny Andrzeja Piasecznego będzie musiała pożegnać się z programem.

20:46 – Pojawiła się już koperta z wynikami… Najwięcej głosów w drużynie Andrzeja według widzów zdobył William! I oczywiście idzie dalej.

20:48 – Piotr też jest bezpieczny!

20:49 – Piasek: Pewnie wielu nie zgodzi się z tym wyborem, ale chciałbym dać szansę… Maćkowi! 

20:50 – To oznacza, że drużynę Andrzeja muszą opuścić Kamila Leszko i Krzysztof Bobecki.

Edyta Górniak w spocie The Voice of Poland 6

20:52 – Rozpoczynamy rywalizację w drużynie Edyty. Pierwsza zaprezentuje się Kasia Miśkowiec w piosence swojej imienniczki. Tytuł utworu to Chcę zatrzymać ten czas.

20:54 – Andrzej o występie Kasi: wdało się w to wykonanie trochę nieczystości, to już jest taki moment, kiedy takich drobiazgów nie powinno być. Mimo wszystko to był dobry występ, ale o takich niuansach nie powinniśmy na tym etapie już rozmawiać.

20:56 – Przed nami kolejny uczestnik z drużyny Edyty – Daniel Cebula-Orynicz. Wystąpi on w hicie Mirrors.

20:59 – Edyta wyraźnie zadowolona z występu swojego podopiecznego – jest uśmiechnięta od ucha do ucha. Innego zdania jest Maria Sadowska: Liczyłam, że będzie perfekcyjnie, ale jestem pogniewana na Ciebie za złe seksty. Edyta usprawiedliwia Daniela, że to wszystko wina stresu.

21:00 – Przed nami występ najmłodszej uczestniczki tej edycji – Julki Bogdańskiej. Uczennica Edyty zaprezentuje się w hicie z bajki Kraina LoduLet It Go.

21:03 – Andrzej Piaseczny: Publicznie odszczekuję to, że w poprzednim odcinku nieładnie wypowiedziałem się o Twoim występie. Było perfekcyjnie!

21:05 – Kolejna uczestniczka zapomniała tekstu podczas występu na etapie bitew. Dziś postara się wypaść idealnie. Przed nami Ana Andrzejewska w piosence Unwritten.

21:08 – Ta prezentacja zdecydowanie rozbujała publiczność w studiu! A co na to jurorzy? Tomson i Baron: Chyba lubisz kiedy scena jest tylko dla Ciebie! Występ całkiem okej, ale było trochę nieczystości. Mówię Ci o tym, bo jesteśmy już na naprawdę dalekim etapie…

21:10 – Edyta zapowiada kolejnego uczestnika. To będzie wyjątkowy występ. Marcin Czyżewski wykona piosenkę swojej trenerki – Nie proszę o więcej!

21:12 – Wykonanie jest bardzo emocjonalne, ale chyba też pełne nieczystości. Czy nasze podejrzenia podzielą jurorzy? Edyta ma bardzo groźną minę: nie wypowiem się, ale jestem ciekawa opinii kolegów. Maria: to była bardzo głęboka woda, dobre zwrotki, ale mam niedosyt refrenów. Nie dopracowałeś też falsetów… Mimo wszystko podjąłeś wyzwanie, a ja lubię, gdy ktoś ryzykuje.

21:14 – Za chwilę 2 osoby z drużyny Edyty pożegnają się z programem.

21:17 – Edyta: Wszystkim Wam  życzę powodzenia, bardzo jestem ciekawa werdyktu widzów. Halina ogłasza pierwszego bezpiecznego uczestnika, a jest nim… Julia Bogdańska! W kolejnym odcinku zobaczymy też Kasię Miśkowiec!

21:18 – Trenerka musi podjąć trudną decyzję i ocalić jednego uczestnika. Edyta postawiła na Ane! Odpadli dwaj panowie – Marcin i Daniel.

21:19 – Powstała pewna równowaga. W drużynie Piaska zostało 3 panów, zaś u Edyty – 3 panie 😉

Tomson i Baron odchodzą z The Voice of Poland, fot. ONS

21:22 – Co pokażą nam podopieczni Tomsona i Barona? Rozpoczyna Patryk Glinka w piosence Lennego Kravitza.

21:25 – Andrzej ocenia: Kurczę, to było zbyt proste! Chciałbym, żebyś pokazał, że oprócz krzyczenia umiesz też śpiewać! To było ,,dobre krzyczenie”, ale potrzebuję więcej muzyki.

21:27 – Przeczuwamy dobry występ… Czas na rodzeństwo – Julkę i Jędrka w utworze Hold Back the River.

21:30 – Powinniśmy być bezstronni, więc nasze opinie przekażemy Wam ustami jurorów 😉 Maria: Byliście cudowni, kocham Was! Chciałabym, żeby moje dzieci kiedyś grały tak razem. Edyta: Macie piękną energię!

21:32 – Kolejna uczestniczka nie tylko piecze dobre muffiny, ale i jest świetną wokalistką. Mowa o Ani Kłys, która zmierzy się z trudną piosenką Elastic Heart.

21:35 – Wow, zawodowo! Jurorzy również zachwyceni, choć jak zwykle profesjonalni – Andrzej Piaseczny: były pewne nieczystości, ale nawet ja się nie przyczepię, bo ogólnie występ wspaniały!

21:37 – Czas na mocne uderzenie! Marta Moszczyńska i Sail!

21:40 – Edyta Górniak do Marty: Brakowało mi minimalnej ekspresji! Wokal świetny i mocny, ale tego zaangażowania nie było widać w Twoim ciele. To tylko taka rada na przyszłość.

21:42 – I ostatni uczestnik z drużyny Tomsona i Barona. W lirycznym utworze Jej Portret zaprezentuje się Tobiasz Staniszewski.

21:46 – Tobiasz zaczarował publiczność! Okazuje się, że Marię też: To przepiękna piosenka, myślę, że nieżyjący Bogusław Mec też cieszy się z tego wykonania w niebie. Edyta bardzo chciała wtrącić kilka słów: Tobiaszu, to najpiękniejsze wykonanie tej piosenki, jakie słyszałam od śmierci Bogusława Meca. Robię, co mogę, żeby się nie rozpłakać…

21:48 – Czas na kolejny werdykt.

21:50 – Marysia gratuluje chłopakom ich drużyny. Jednocześnie współczuje im trudnego wyboru, przed którym za chwilę staną…

21:51 – Według widzów najlepiej dzisiejszego wieczoru poradził sobie Tobiasz! Drugie, również bezpieczne miejsce, zajęli Julka i Jędrek.

21:52 – Tomson i Baron muszą zadecydować. W wyborze, szeptem próbuje im pomóc Edyta Górniak. Decyzją jurorów w kolejnym odcinku zaśpiewa… Ania Kłys! Dobry wybór 😉 Niestety, tym samym żegnamy się z Martą i Patrykiem.

Maria Sadowska

21:54 – Drużyna Marii gotowa do boju! Pierwszy na ringu pojawi się Patryk Skoczyński w tanecznym utworze Shut Up and Dance!

21:57 – Piasek do Marysi: Genialny wybór piosenki! Pamiętaj też, że jeśli odrzucisz Patryka to zamknę Cię w toalecie – tak jak obiecałem Ci na etapie ringu!

21:58 – Jurorzy jeszcze uśmiechają się po wypowiedzi Piaska, a na scenie już Kasia Malenda w utworze Jamala, Peron.

22:01 – Edyta i Marysia wstały po wykonaniu Kasi! Chłopaki z Afromental też chwalą: to było znakomite, mamy ciarki na obu rękach. W tobie jest moc! Nie ma się czego przyczepić.

22:04 – Uuuu, będzie gorąco! Przed nami Asteya w energetycznym kawałku Good Luck.

22:06 – Edyta Górniak zachwycona: koniec świata! Każdy kolejny występ jest coraz lepszy. A ty Asteya masz taką energię, że nie wiem co powiedzieć. Wspaniale.

22:09 – W repertuarze Edyty Bartosiewicz już prezentuje się Sabina Nycek.

22:11 – Piasek jest rozdarty: Wykonanie genialne.., choć nie do końca. Zjadasz końcówki, popracuj proszę nad tym.

22:14 – Na koniec Marysia zostawiła ,,swój diament” – Krzysztofa Iwaneczko. Uczestnik zasiadł już przy fortepianie i wykona piosenkę Uciekaj Moje Serce.

21:17 – W studiu owacja na stojąco! A tu… Edyta Górniak ze swoim własnym zdaniem: Piękne, ale przekombinowane. Zachwyciłam się głosem, ale odwróciłeś moją uwagę od piosenki. Robi się ciekawie… Za chwilę dowiemy się czy opinia Edyty będzie miała wpływ na werdykt widzów.

22:21 – Halina Młynkova przekazuje dezycję widzów. W drugim odcinku live zobaczymy Krzysztofa Iwaneczko oraz Patryka Skoczyńskiego.

22:23 – Maria musi wybrać jedną z 3 dziewczyn. Trenerka stawia na osobę, która najbardziej ją wzruszyła. To Kasia! Żegnamy się zatem z Asteyą i Sabiną.

To już koniec pierwszego odcinka. Kolejne emocje już za tydzień. Dziękujemy, że byliście z nami!

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×