NewsyZnamy jury siódmej edycji "The Voice of Poland"! Są zaskoczenia

Znamy jury siódmej edycji "The Voice of Poland"! Są zaskoczenia

Edyta Górniak The Voice of Poland
Edyta Górniak The Voice of Poland
Rafał Kowalski

02.07.2016 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już od września Telewizja Polska rozpocznie emisję kolejnej edycji hitowego show The Voice of Poland. Do tej pory, dzięki udziałowi w programie karierę zrobili: Natalia Nykiel, Damian Ukeje, Kamil Bijoś, Rafał Brzozowski czy Monika Urlik. Ostatni sezon zmagań muzycznych amatorów cieszył się ogromną popularnością.

W dzisiejszym Pytaniu na śniadanie odbyła się oficjalna prezentacja jurorów siódmej edycji show: Tomson i Baron, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Andrzej Piaseczny - to oni ocenią talenty wokalne w nowej odsłonie programu.

Natalia Kukulska zdradziła, jak czuje się przed pierwszymi castingami:

Lubię The Voice, podoba mi się założenie programu i uczestnicy, z niektórymi nawet widzę się na koncertach. I dlatego się zdecydowałam na udział. Oglądałam program, kiedy kibicowałam mojej byłej chórzystce. A teraz będę starała się opierać na wiedzy moich kolegów i szybko się wdrożę, bo na razie nie do końca rozumiem jeszcze wszystkie zasady

Już nie możemy doczekać się pierwszych odcinków! Zapowiada się gorąco, szczególnie, że... czekają nas zmiany w regulaminie programu ;) Maria Sadowska zdradziła, że każdy juror będzie miał aż 3 kradzieże... A to tylko początek nowych zasad. Na resztę trzeba nam czekać do września.

Natalia Kukulska - otwarcie butiku z luksusowym obuwiem
Natalia Kukulska - otwarcie butiku z luksusowym obuwiem
Jury The Voice of Poland 6
Jury The Voice of Poland 6
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także