Oto wszyscy trenerzy „The Voice of Poland 13”! To ona zastąpi Sylwię Grzeszczak. TVP nie mogła bardziej zaskoczyć

The Voice of Poland 13 jurorzy

The Voice of Poland 13 jurorzy

The Voice of Poland 13 - znani są już trenerzy kolejnej edycji muzycznego show Telewizji Polskiej. Kto zastąpi Sylwię Grzeszczak? To spore zaskoczenie.

Już jesienią rusza kolejna edycja uwielbianego przez widzów show The Voice of Poland. Kto zasiądzie w fotelach jurorów. Najlepszego głosu mają poszukiwać ponownie Tomson i Baron oraz Justyna Steczkowska, która zdążyła już potwierdzić swój udział. Wokalistka w ten sposób zniechęciła do powrotu Edytę Górniak, która nie ukrywa, że ma z nią na pieńku.

Wiadomo także, że do formatu wraca Marek Piekarczyk, co wyszło po śledztwie Pudelka. Informator serwisu – osoba z produkcji – zdradziła portalowi, że zamieszczona na Wikipedii lista trenerów nie jest oficjalna, bo umowy z jurorami nie zostały jeszcze podpisane:

Na pewno w nowej edycji nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak i Edyty Górniak, to wiemy już dziś.

Kontrakt z TVP w zakresie współpracy przy The Voice podpisał za to Marek Piekarczyk:

Nie jest jednak jasne, czy chodzi o The Voice of Poland, czy o inny program z „rodziny” popularnych formatów – spekulował Pudelek.

To, że muzyk zasiądzie na czerwonym fotelu, potwierdza teraz Super Express i podaje nazwisko czwartego jurora.

The Voice of Poland 13. Kto zastąpi Sylwię Grzeszczak?

Ostatni wolny fotel miała zająć Tatiana Okupnik. Piosenkarka powróciłaby do świata show-biznesu po długiej przerwie. Nie byłoby to jednak jej debiut w roli eksperta – w przeszłości zasiadała w komisji trzech edycji polskiego X-Factora. Co ciekawe plotki o jej udziale w The Voice pojawiły się już w mediach w 2015 roku (czytaj więcej).

Okazuje się jednak, że to nie ona dołączy do wyżej wymienionych gwiazd. Super Experss podaje, że czwarty fotel zajmie Lanberry, która pisze wielkie hity nie tylko dla siebie, lecz także dla innych artystów. Wystarczy przypomnieć, że stworzyła m.in. przeboje Superhero Viki Gabor czy Anyone I want to be Roksany Węgiel, z którymi nastolatki wygrały konkurs Eurowizji dla dzieci.

Ciekawostką jest, że Lanberry wzięła udział w 3. edycji The Voice of Poland jako uczestniczka. Nie przeszła jednak pierwszego etapu, bo trenerzy, którzy zasiadali wtedy w jury, nie odwrócili się, by młodziutka wokalistka dołączyła do ich drużyny. Maria Sadowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk nie ukrywali, że żałują, że nie dali jej wówczas szansy.

Jak Lanberry sprawdzi się w roli trenerki? O tym przekonamy się już jesienią.


Lanberry - gwiazdy na gali

Lanberry - gwiazdy na gali

Lanberry - gwiazdy na gali

Lanberry - gwiazdy na gali

Lanberry - Opole 2021

Lanberry - Opole 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech wraca Piotrek Cugowski!

 • Gośćewa pisze:

  Też jestem by przywrócili Szpaka – świetny głos, świetny trener, świetny sceniczny wygląd, trafne i inteligentne wypowiedzi i oceny. Steczkowska to szkoda słów – roznegliżowana wyginająca się pretensjonalna starsza kobieta .

 • Gość pisze:

  Nie piszcie bzdur, że przez Justyne , Edyta nie bierze udziału , powodu sa calkiem inne

 • Gość pisze:

  szczerze to mogli by juz pozmieniać i wpuscic swieża krew ,cały sklad zmienić

 • Gość Teresa 58 lat pisze:

  Niestety to wszystko prawda. Sama bym tak tak tego nie ujęła. Osobiście bardzo żałuję Szpaka.

 • Magosiak pisze:

  Brawo Pani Telewidzka! Też tak myślę!

 • Bożena pisze:

  Trafiona i szczera opinia, zgadzam się z nią całkowicie.
  Brawa dla Telewizji.

 • Telewidzka pisze:

  Lanbdberry pisze hity,? ale jako wokalistka popowa na czasie nie jest znana szerszej publiczności.Rzadko kiedy występuje w wielkich projektach telewizyjnych.Jej śpiew nie powala.A takie są wymogi zdaje się w The Voice of Poland.Szkoda,że nie dopuszczają Szpaka,tylko tych dwóch pajaców już mają chyba dożywocie w TVP.W BMW,Mercedesiki się już okupili czy nie? Michał Szpak był świetnym trenerem,bardzo zaangażowany,nosił piękne kreacje.Dobry marytorycznie.Widowiskowy.Ale nie !TVP mści się za mały incydent,bo coś zaśpiewał pod domem Jarosława.Bardzo ładnie zaśpiewał,nie obraził nikogo.Znowu będą nudy,Steczkowska wybotoksowana, będzie udawać nastolatkę w szorcikach,Piekarczyk dawno zapomniany i zero charyzmy,podsypia,chłopaki te same kuplety,jeden z obleśnymi dredami, drugi jakby z lasu uciekł.Nowa niby gwiazda,nie znana ,gorsza od Grzeszczak.Ech…10 lat oglądałam,a teraz już nie! A tak na prawdę jak TVP dba o zwycięzców,finalistów?Tylko chce kasę na nich zbić,a potem zero zaproszeń,promowania, a to chyba ich obowiązek.Bo są to często młodzi, bardzo zdolni ludzie.Prawie zwycięzcy.Często lepsi niż te lansowane na siłę miernoty w show biznesie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×