NewsyTakiej petardy w "The Voice" jeszcze nie było! Trenerzy zerwali się z miejsc jak porażeni! Wieczorem w TVP będzie gorąco [WIDEO]

Takiej petardy w "The Voice" jeszcze nie było! Trenerzy zerwali się z miejsc jak porażeni! Wieczorem w TVP będzie gorąco [WIDEO]

Jury The Voice of Poland podczas Bitew
Jury The Voice of Poland podczas Bitew
Rafał Matuszczak

19.10.2019 13:12, aktual.: 19.10.2019 20:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bitwy, drugi etap The Voice of Poland, w pełni. Już w sobotę widzowie ponownie usłyszą uczestników walczących o wejście do odcinków na żywo. Jednak po raz pierwszy fani programu będą mogli zobaczyć tak żywiołowe reakcje Margaret, Kamila Bednarka, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka.

Patryk Żywczyk i Karol Olszewski porwali trenerów The Voice of Poland

Kiedy w trakcie nagrań na scenie zaśpiewali Patryk Żywczyk i Karol Olszewski z drużyny Afromental, trenerzy, jak jeden mąż, wstali na równe nogi i zaczęli szaleć w rytmie hitu Aerosmith Livin' On The Edge.

To musi być pełen rock’n’roll. Oni muszą dać z siebie wszystko i muszą się wydrzeć, nawet jeśli miałoby to później kosztować ich utratę głosu na cały tydzień – zawyrokował ostro trener.
Trenerzy The Voice of Poland 10
Trenerzy The Voice of Poland 10

Taneczne pląsy trenerów The Voice of Poland, które już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo, to tylko niewielki ułamek tego, co zaprezentują już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Violet Oliferuk zawiedzie Michała Szpaka

W dzisiejszym odcinku The Voice zobaczymy także Szpaka, który urządzi scenę swojej przyjaciółce. Artysta będzie rozczarowany tym, co podczas treningu zaprezentuje Violet Oliferuk. Niewykluczone, że dla Polki, która na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles, będzie to ostatnia przygoda z muzycznym show.

W materiale wideo zapowiadającym sobotni odcinek możecie zobaczyć przygotowania do Bitew. Podczas pracy z Violet Michał Szpak sprawiał wrażenie niezadowolonego z pracy swojej podopiecznej.

Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny! – zakomunikował szorstko trener The Voice of Poland, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

  • Margaret w The Voice of Poland
  • The Voice of Poland 10 – jury programu
  • Trenerzy – konferencja promująca 10. sezon The Voice of Poland
  • The Voice konferencja
  • Karol Olszewski (The Voice of Poland)
  • Patryk Żywczyk (The Voice of Poland)
  • Trenerzy The Voice of Poland 10
[1/7] Margaret w The Voice of Poland
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także