The Four. Bitwa o sławę. Pierwsza odsłona show Polsatu zakończona. Kto wygrał?

The Four. Bitwa o sławę - finał

The Four. Bitwa o sławę - finał

The Four. Bitwa o sławę - finał show już za nami. Jak zaprezentowali się uczestnicy? Jakie niespodzianki przygotowała produkcja? Kto zwyciężył? 

Polsat ma w zanadrzu kilka formatów, które od lat cieszą się niebywałą popularnością. Jednym z nich jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Muzyczna uczta, podczas której uczestnicy wykazują się niesamowitymi zdolnościami aktorskimi.

Stacja, idąc za cisem przygotowała dla widzów nowość w postaci The Four. Bitwa o sławę. W talent-show swoje wokalne umiejętności już od wiosny, bo program przerwała pandemia, prezentują Polacy, którzy dotychczas nie zyskali masowej popularności. Ich umiejętności ocenia profesjonalne jury, w skład którego weszli: Natalia Nykiel, Jakub Badach i Igor Herbut.

Właśnie pierwsza odsłona show prowadzonego przez Natalię Szroeder dobiega końca. Kto wygrał piątkowy finał?

Zasady programu The Four. Bitwa o sławę

The Four to talent-show, którego uczestnikami są wyłonieni z castingów utalentowani wokaliści reprezentujący różne gatunki muzyczne. Formuła programu składa się z dwóch rund. W pierwszej artyści muszą zaśpiewać na żywo przed jurorami oraz publicznością studyjną. Ich występ oceniają profesjonaliści. Wymogiem przejścia do kolejnego etapu jest uzyskanie pozytywnych not od wszystkich jurorów.

W drugiej rundzie wokalista rywalizuje z jednym uczestnikiem z tzw. wielkiej czwórki – w tym gronie znajdują się już wcześniej wyłonieni przez jurorów muzycy, którzy walczą o pozostanie w projekcie na swoim miejscu. Po występie zgromadzona w studiu publiczność decyduje o tym, kto ma zostać w programie. W finale z „wielkiej czwórki” – a to już dzisiaj – wyłoniony zostanie zwycięzca.

The Four. Bitwa o sławę: kto wygrał?

W piątek, 13 listopada, od godz. 22, na antenie Polsatu, odbyły się decydujące starcia w polskiej edycji The Four. Bitwa o sławę. Na muzycznej arenie, na której rozegrały się najgorętsze bitwy tego roku, zobaczyliśmy również dwa występy specjalne.

Wieczór pełen muzycznych emocji uświetnili niezwykłym występem Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Na zaśpiewała też Natalia Szroeder.

Komu widzowie otworzyli drogę do bitwy o sławę? Szansę miał każdy, kto przynajmniej raz siedział na krześle: Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa i Filip Czarnecki.

Czy powracająca dwójka uczestników odzyskała swoje fotele i wyeliminowała Magdalenę Krzemień, Samiego Harba, Karolinę Leszko lub Martina Fitcha w Wielkim Finale Bitwy o sławę?

Z pierwszego pojedynku pomiędzy Martinem i Filipem, zwycięsko wyszedł ten drugi. Druga bitwa rozegrała się między Sabiną i Magdą

Po muzycznej przerwie walczyła Karolina z Filipem. Nie oddała krzesła. Kolejno w szranki stanął Sami z Magdą. Zwycięzcą została Magda.

Jurorzy nie ukrywali, że bitwy wzbudziły w nich wiele emocji i decyzje, które podejmowali, były niezwykle trudne.

W kobiecym finale zaśpiewały Karolina i Magda. Obie dały niesamowity show. O tym, kto wygrał Bitwę o sławę zdecydowali widzowie, w głosowaniu na żywo za pośrednictwem strony internetowej wybrali Magdę Krzemień. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych!

 


The Four. Bitwa o sławę

The Four. Bitwa o sławę

The Four. Bitwa o sławę - Filip Czarnecki

The Four. Bitwa o sławę - Filip Czarnecki

The Four. Bitwa o sławę - Sabina Jeszka

The Four. Bitwa o sławę - Sabina Jeszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×