NewsyNatalia Nykiel nie zostawiła suchej nitki na Agacie Nizińskiej. W "The Four" polecą iskry [WIDEO]

Natalia Nykiel nie zostawiła suchej nitki na Agacie Nizińskiej. W "The Four" polecą iskry [WIDEO]

The Four: Natalia Nykiel, Agata Nizińska
The Four: Natalia Nykiel, Agata Nizińska
Krystyna Miśkiewicz
11.03.2020 15:00, aktualizacja: 11.03.2020 16:00

The Four. Bitwa o sławę, to nowość w ofercie Polsatu, która ma na celu wyłowić jak najwięcej wokalnych talentów.

Program otwiera czworo wokalistów, którzy zasiądą na „gorących krzesłach”. Kolejni uczestnicy biorą udział w przesłuchaniach, podczas których o ich losach decyduje trzyosobowe jury. Wyłącznie trzy pozytywne głosy jurorów dają możliwość pojedynku z kandydatem znajdującym się w finałowej czwórce. Po występach drugiego etapu zgromadzona w studiu publiczność decyduje o tym, który z uczestników pozostaje w programie i trafia do „czwórki” bądź w niej zostaje. Raz wygrany pojedynek oznacza automatyczny awans do kolejnego odcinka. Na zwycięzcę wokalnego show czeka kontrakt z wytwórnią muzyczną oraz 100 000 złotych.

W jury programu zasiadają: muzyk Kuba Badach, który prywatnie jest mężem córki byłego prezydenta Aleksandry Kwaśniewskiej, wokalistka Natalia Nykiel oraz frontman zespołu LemONIgor Herbut. Gospodynią programu jest śliczna Natalia Szroeder.

Pierwszy odcinek The Four. Bitwa o sławę Polsat wyemitował 7 marca. Nie brakowało w nim emocji, często ostrych uwag ze strony jurorów. Sporo gorzkich słów pod adresem uczestników padło z ust Natalii Nykiel.

The Four: Natalia Nykiel skrytykowała Agatę Nizińską

W drugim odcinku The Four. Bitwa o sławę z krytyką będzie musiała zmierzyć się Agata Nizińska – wokalistka ze sporym doświadczeniem scenicznym, uczestniczka wielu festiwali muzycznych, kandydatka na Eurowizję, autorka piosenki Reason. Niewielu wie, ale artystka prywatnie jest wnuczką słynnego Wojciecha Pokory – aktora znanego z filmu komediowego Poszukiwany, poszukiwana.

Agata Nizińska w The Four zaśpiewała piosenkę With a Little Help from My Friends z repertuaru Joe Cockera. Stając twarzą w twarz z jurorami raczej nie spodziewała się tego, co usłyszy od Natalii Nykiel.

W tym składzie ja, powiedzmy, jestem suką, Kuba często odnosi się do jakichś kwestii technicznych, rytmicznych, na których ja się kompletnie nie znam, a Igor zawsze mówi, że on szuka prawdy. I ja tak miałam trochę wrażenie, że ci nie uwierzyłam po prostu w trakcie tego występu. Miałam wrażenie, że bardziej chciałaś się przed nami popisać niż faktycznie dać coś prosto z serca – powiedziała jurorka.

Srogiej ekspertce rację przyzna kolega zza stołu – Igor Herbut. A co na to Kuba Badach? Tego jeszcze nie wiemy.

Premiera drugiego odcinka już w sobotę 14 marca o godzinie 20:05. Poniżej zapowiedź.

Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę
Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę
Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę
Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę
Natalia Nykiel The Four.Bitwa o sławę
Natalia Nykiel The Four.Bitwa o sławę
Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę
Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę
Natalia Szroeder , Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę
Natalia Szroeder , Agata Nizinska The Four.Bitwa o sławę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także