Taylor Swift ma gest. Bezrobotnym fanom wysyła pensje. Jest bardzo hojna

Taylor Swift pieniądze

Taylor Swift pieniądze

Taylor Swift wysyła fanom pieniądze na czas pandemii koronawirusa. Gwiazda wspiera swoich sympatyków. Oferuje im pomoc finansową w trudnym czasie.

Przez pandemię koronawirusa miliony ludzi na całym świecie tracą pracę lub stałe źródło dochodu. Sytuacja coraz bardziej zaczęła dotykać Stany Zjednoczone, w których liczba zachorowań rośnie z dnia na dzień. Szacuje się, że kraj Ameryki Północnej straci więcej osób niż przodujące w statystykach Chiny. Swoimi zmartwieniami Amerykanie dzielą się w mediach społecznościowych. Naprzeciw apelom swoich fanów o pomoc postanowiła wyjść Taylor Swift.

Taylor Swift wspiera fanów w walce z koronawirusem

Samantha Jacobson od dawna jest fanką Taylor Swift i kelnerką w Disney World w Orlando na Florydzie. W związku z pandemią koronawirusa straciła pracę na co najmniej miesiąc. We wtorek Samantha napisała na Tumblrze:

Tak bardzo chciałabym przekazać darowiznę poprzez link, który udostępniła Taylor [na rzecz organizacji charytatywnej Feeding America], ale z powodu COVID-19 moja praca, moje jedyne źródło dochodu, jest zamknięta na minimum 30 dni. Nie mam pracy, żadnego dochodu, żadnego sposobu na opłacenie rachunków. Jeśli ktoś zdoła przekazać darowiznę i czuje potrzebę w swoim sercu, wszystko naprawdę pomoże w opłatach rachunków w tej sytuacji.

Amerykanka nie musiała długo czekać na odpowiedź. Na Twitterze opublikowała screen wiadomości od samej Swift, która zaproponowała jej pomoc w związku z trudną sytuacją.

Samantha, widziałam twój wpis na temat sytuacji w której się znalazłaś i chciałabym pomóc. Mogłabym podarować ci 3000$? Używasz PayPala? Love, Taylor – napisała gwiazda.

Niedługo później Jacobson opublikowała również screen ukazujący przelew od Taylor.

Samantha dodała, że jest fanką Taylor od 2006 roku i już wcześniej miała z nią kontakt. Została zaproszona na dwie uroczyste premiery albumów swojej idolki.

Kolejna fanka Taylor, Holly Turner, fotografka i grafik mieszkająca na co dzień w Nowym Jorku, również napisała na Twitterze, że w środę otrzymała 12,5 tysiąca złotych od Swift:

W rozmowie dla portalu E! Online opowiedziała swoją historię znajomości z Taylor:

Widziałam, że właśnie zaczęła mnie obserwować na Tumblrze, więc skakałam i krzyczałam z radości. Mój ostatni post dotyczył tego, że zmagam się finansowo i pomyślałam sobie wtedy: „Nie ma mowy, żeby mnie obserwowuje z tego powodu.” Potem zaczęłam jeszcze bardziej tracić zmysły… Po maju nie mogłabym zostać w swoim mieszkaniu, gdyby nie to… Całe życie pracowałam, aby móc żyć w Nowym Jorku, a ona mnie uratowała. Jestem taka wdzięczna.

Informacje o hojności piosenkarki pojawiają się zaraz po tym, jak do sieci wyciekło pełne nagranie rozmowy pomiędzy Kanye Westem a Taylor Swift. Z nagrania wynika, że West zataił przed piosenkarką najważniejsze wersy utworu Famous. Co prawda powiedział, że chciałby użyć sformułowania, że „czuje się, jakby uprawiał z nią seks”, jednak Swift odpowiedziała, że musi przemyśleć sprawę. W końcu nigdy nie usłyszała całego utworu przed jego publikacją. Artystka na InstaStory napisała, że wreszcie, po latach, wszyscy mogą przekonać się, że nikogo nie oszukiwała mówiąc o manipulacji ze strony rapera.


Taylor Swift – MTV VMA 2019, kreacja: Versace

Taylor Swift – MTV VMA 2019, kreacja: Versace

Taylor nie szczędzi sobie pizzy a mimo to ma niedowagę

Taylor nie szczędzi sobie pizzy a mimo to ma niedowagę

Taylor Swift

Taylor Swift

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×