Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Mentorka z „Projektu Lady” opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]

Tatiana Mindewicz-Puacz dom

Tatiana Mindewicz-Puacz dom

Tatiana Mindewicz-Puacz zaprosiła kamery do swojego domu. Gwiazda oprowadziła ekipę Dzień Dobry TVN po swojej pięknej willi. Wnętrza zrobiły na internautach ogromne wrażenie. Tak mieszka mentorka z Projektu Lady.

Tatiana Mindewicz-Puacz jako mentorka w Projekcie Lady zrobiła prawdziwą furorę. Surowa ale sprawiedliwa, pani psycholog szybko zyskała sympatię nie tylko widzów, ale również dziewcząt, które przybyły do pałacu w Radziejowicach by odmienić swoje życie. Niewiele wiemy jednak o jej prywatnym życiu, bo zwykle zatrzymuje je dla siebie. Niedawno zrobiła jednak wyjątek.

Tatiana zdecydowała się wpuścić kamery Dzień Dobry TVN do swojego domu i obszernie o nim opowiedziała. Okazuje się, że wcześniej było tam biuro jej firmy:

To było moje biuro,firma przechodziła różne etapy. Całe biuro było zajęte przez biuro i w zeszłym roku podjęłam decyzję, że możemy tu zamieszać.

We wnętrzu domu Tatiany dominuje światło. Jasne przestrzenie, jasne meble, neutralne kolory. Jak się okazuje, to był zamierzony efekt. Tatiana wyznała, że uwielbia światło i zależało jej na tym, by stosunkowo wąski dom nie był zaciemniony:

Najważniejsza sprawa, to zrobić jak najwięcej światła i jak najmniej drzwi w środku, żeby było więcej światła. Ja uwielbiam, jak jest słonecznie. Szukałam optymalizacji ze względu na koszty i na stylistykę.

Przy okazji wyszło też na jaw, że ostra mentorka z Projektu Lady jest fanką Ojca Chrzestnego! Zapytana o plakat i o to, czy lubi film, bez wahania odparła:

Ależ oczywiście. A co, wyglądam na „Przeminęło z Wiatrem”? Mam dużą słabość, mój starszy syn też lubi „Ojca Chrzestnego” bardzo. Mieszkam tu z młodszym synem, starszy mieszka sam. Młodszy nie jest zainteresowany mediami i zostałam poinformowana, że on sobie nie życzy, by gdziekolwiek się pokazała nawet jego ręka.

Jakiej wielkości jest gniazdko Tatiany? Okazuje się, że gwiazda sama do końca tego nie wie, ale zakłada, że…

Dom ma około 200 metrów, ale nie jestem pewna, nie udaję. Jedyny problem polega na tym, że jest wysoki i wąski, trzeba się nabiegać. Piętro, półpiętro, jeszcze jedno piętro.

Jak wam się podobają wnętrza Tatiany? Na pewno robią wrażenie. Połączenie materiałów i kolorów, oraz wystrój tworzą razem piękną spójną całość.

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Zobacz: Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu

Zobacz: Adele sprzedaje luksusową willę! Zdjęcia wnętrz pałacu gwiazdy trafiły do internetu: 13 sypialni, 9 łazienek, 7 pokoi…


Mateusz Hładki pokazał dom Tatiany Mindewicz-Puacz

Mateusz Hładki pokazał dom Tatiany Mindewicz-Puacz

Salon w domy Tatiany Mindewicz-Puacz

Salon w domy Tatiany Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz ma ogromną bibliotekę

Tatiana Mindewicz-Puacz ma ogromną bibliotekę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×