Asha nieźle narozrabiała w salonie, a potem zaśpiewała. Córeczka Joanny Krupy cieszy się beztroskim dzieciństwem. Cudnie!

Tak się bawi Asha

Tak się bawi Asha

Asha nieźle się bawi. Joanna Krupa pokazała, jakiego jej córka narobiła bałaganu. To się nazywa beztroskie dzieciństwo!

Joanna Krupa ponad trzy lata temu została mamą Ashy, której nie ukrywa przed światem. Gdy tylko nadarzy się okazja, pokazuje swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani gwiazdy na bieżąco mogą obserwować, jak malutka dorasta oraz jakie zmiany zachodzą w jej wyglądzie.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła kilka miesięcy temu o córce Joanna Krupa w rozmowie z Twoim Imperium.

Joanna zdradziła, że marzeniem jej męża Douglasa Nunesa jest, żeby dziewczynka miała stabilny zawód. Asha przejawia jednak artystyczne zdolności, co może nieco pokrzyżować jego plany.

Na pewno mój mąż by powiedział, że nie chce by nasza córka szła w show-biznes. On by chciał, by była lekarzem albo adwokatem. A ona codziennie wstaje i śpiewa, więc mówię do niego: „Nie wiem, czy to twoje marzenie się spełni” – zdradziła Joanna w rozmowie z Faktem.

Pewne jest, że jakiejkolwiek decyzji nie podjęłaby w przyszłości Asha, będzie miała wsparcie rodziców.

Jak będzie starsza, to sama zdecyduje, a ja jej będę kibicować bez względu na to, co będzie chciała robić.

Na razie dziewczynka poznaje świat, cieszy się beztroskim dzieciństwem i bezwarunkową miłością mamy i taty.

W najnowszej relacji na Instagramie Joanna pokazała, jak świetnie bawi się jej córeczka. Do tego pięknie zaśpiewała dla swojej cioci.

Tak bawi się córeczka Joanny Krupy. Asha narobiła bałaganu

W niedzielnej relacji Joanna Krupa pokazała, jak świetnie bawi się Asha. Zabawki na dywanie, słodkie kapcie, ulubiony kocyk… To się nazywa beztroskie dzieciństwo. Do tego malutka po raz kolejny wykazała się talentem wokalnym i zaśpiewała Happy Birthday przyjaciółce mamy, Carmen Guillamie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Asha narobiła bałaganu

Asha narobiła bałaganu

Asha narobiła bałaganu

Asha narobiła bałaganu

Asha narobiła bałaganu

Asha narobiła bałaganu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×