Szukaj

Syn Małgorzaty Rozenek pokazał piękniejsze zdjęcia z Meksyku niż jego sławna mama. On to ma oko

Stanisław Rozenek

Stanisław Rozenek

Małgorzata Rozenek zabrała rodzinę na wakacje do Meksyku. Do tej pory nie rozpieszcza fanów zdjęciami. Wyręczył ją jej najstarszy syn. Stanisław Rozenek opublikował pierwsze kadry zza oceanu.

Po bardzo pracowitym okresie Małgorzata Rozenek zadecydowała, że zabiera rodzinę na wakacje do Meksyku, co zdradził na swoim Instagramie Qczaj. Para w trakcie podróży zaliczyła przesiadkę we Frankfurcie, z którego już bezpośrednio poleciała do Tulum. To właśnie tam małżonkowie z dziećmi i nianią spędzą miesięczny urlop.

Rozenek zapakowała swoich mężczyzn i wybrała się w długi lot, żeby zaznać słońca i egzotycznych klimatów. W sobotni poranek poinformowała w social mediach, że czas na urlop. Na Instastory pochwaliła się relacją z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nagrała synów i Radosława Majdana popijającego poranną kawę.

Witamy Państwa bardzo serdecznie na rodzinnej wycieczce „Keep up with Majdans” – mówiła.

Obecność rodziny w porcie lotniczym nie przeszła bez echa. Na miejscu pojawili się też fotoreporterzy i to dzięki ich zdjęciom wiadomo, że rodzina stawiła się na miejscu bardzo wcześnie rano. Następnie wszyscy razem udali się na odprawę. Wylądowali po niespełna całym dniu lotu.

Małgosia i Radzio zrobili pierwszą relację, ale to jej najstarszy syn pokazała piękne zdjęcia z Meksyku.

Syn Małgorzaty Rozenek pokazał pierwsze zdjęcia z Meksyku

Starszy syn Małgosi, 14-letni Stanisław, ma artystyczną duszę. Jego profil na Instagramie to głównie ciekawe ujęcia przedmiotów z naszego otoczenia. Dodatkowo wiadomo, że ma sprecyzowane plany na przyszłość. Chce zostać projektantem mody i już powoli realizuje swoje marzenia i z dumą pokazuje zrealizowane przez siebie projekty.

To on pierwszy pokazał, jak widzi Meksyk. Na jego profilu pojawiły się zdjęcia pełne kolorów w odwiedzanym kraju. Fotografie są dowodem na to, że Staś w bardzo ciekawy sposób postrzega otaczający go świat. Takich kadrów nie znajdziecie na profilu Małgorzaty Rozenek, która zamiast widokami, dzieli się chwilami z bliskimi.

Jak wam się podoba Meksyk oczami Stasia? Dla porównania zobaczcie też, jakie fotki z Tulum zamieściła jego sławna mama.


Stanisław Rozenek - Meksyk w jego obiektywie

Stanisław Rozenek - Meksyk w jego obiektywie

Stanisław Rozenek - Meksyk w jego obiektywie

Stanisław Rozenek - Meksyk w jego obiektywie

Stanisław Rozenek - Meksyk w jego obiektywie

Stanisław Rozenek - Meksyk w jego obiektywie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×