Szukaj

Rozpalony Radosław nie może oderwać rąk od Małgosi na lotnisku w Meksyku: „Wieczorkiem będzie PIKANTNIE”. Już jest! [WIDEO]

Radosław Majdan obmacuje Małgorzatę Rozenek

Radosław Majdan obmacuje Małgorzatę Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w niedzielę po północy wylądowali w Meksyku. Rodzina po przesiadce i kilkunastu godzinach lotu jest już na miejscu. Mąż prezenterki jest w wyjątkowo wakacyjnym nastroju. Piłkarz nie może oderwać rąk od żony. Zapowiedział jeszcze pikantniejsze widoki.

Małgorzata Rozenek ma za sobą cudowny i bardzo intensywny rok. Zdecydowanie czas upłynął jej pod znakiem macierzyństwa. Przez pierwszą połowę roku gwiazda zachwycała kadrami, na których pokazywała swoje ciążowe krągłości, a fani z zapartym tchem wyczekiwali informacji o rozwiązaniu. Wreszcie w czerwcu na świecie pojawił się mały Henryk. Uroczy malec szybko zdobył serca nie tylko rodziny, ale także wielu internautów.

Druga połowa roku upłynęła świeżo upieczonej mamie na opiece nad noworodkiem oraz na powrocie do pracy. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie była już na planie programu Projektu Lady. Można odnieść wrażenie, że trzecie dziecko dodało jej jeszcze więcej energii, którą spożytkowała na rozwijanie swojej telewizyjnej kariery.

Gwiazda udzielała wywiadów, pojawiała się jako gość w Dzień Dobry TVN, prowadziła show Projekt Lady, zagrała w filmie Patryka Vegi i pracowała nad swoim nowym programem, który już wiosną pojawi się w jej rodzimej stacji. Po tak intensywnym czasie cała rodzina postanowiła nowy rok rozpocząć od błogiego odpoczynku.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na lotnisku w Meksyku

Małgorzata Rozenek dzisiejszego ranka pochwaliła się relacją prosto z warszawskiego lotniska Chopina. Gwiazda razem z całą rodziną oraz z niezastąpiona nianią Bożenką udała się na długie wakacje. Zdjęcia szybko trafiły do sieci, a to dzięki paparazzi, którzy śledzili gwiazdę przed odlotem. Małżonkowie wraz z trójką swoich pociech postanowili spędzić ferie z dala od zimowej Polski.

Jak wiele gwiazd rodzimego show-biznesu wybrali cieplejszy kierunek, jakim jest Tulum w Meksyku. Jest to ulubione miejsce odpoczynku Natalii Siwiec, a całkiem niedawno wypoczywała tam także Marcelina Zawadzka ze swoim ukochanym – Tomaszem Włodarczykiem.

Rozenek po długim, kilkunastogodzinnym locie szczęśliwie dotarła na miejsce. Na jej profilu właśnie pojawiła się relacja z miejsca pełnego słońca. Całej rodzinie dopisywały humory, a Radosław Majdan zdawał się być wyjątkowo rubaszny. Nie mógł oderwać rąk od swojej ukochanej żony i cały czas łapał ją za biust.

Małżonkowie zachowywali się niczym zakochani nastolatkowie. Radek zaprosił też fanów na swój profil, obiecując im znacznie pikantniejsze sceny.

Zapraszam do siebie. Nagrywam dzisiaj wieczorkiem. Będzie pikantnie – powiedział na nagraniu.

Perfekcyjna pani domu odpowiedziała, szepcząc pod nosem:

Przestań, bo potem to będą… – zaczęła, a potem szybko dodała: – To paaaa!, no to cześć.

Zapowiedź relacji Radka jest dosyć intrygująca. Już nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co pojawi się na jego Instastory za kilka godzin. Zapowiada się gorąco i pikantnie jak na Meksyk przystało…


Radosław Majdan łapie Małgorzatę Rozenek za biust

Radosław Majdan łapie Małgorzatę Rozenek za biust

Radosław Majdan łapie Małgorzatę Rozenek za biust

Radosław Majdan łapie Małgorzatę Rozenek za biust

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×