Szukaj

Małgorzata Rozenek na lotnisku z rodziną. Nie chciała zdradzać, dokąd leci. Wsypała ją inna gwiazda

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem i dziećmi wybrali się na rodzinne wakacje. Dokąd polecieli aż na miesiąc? Mamy zdjęcia z lotniska.

Małgorzata Rozenek ma za sobą intensywny czas. W zeszłym roku nie tylko została mamą po raz trzeci, ale także pojawiła się na planie dwóch filmów. Jakby tego było mało zrealizowała kolejny sezon Projektu Lady, a także nagrała program Rozenek cudnie chudnie, w którym przedstawia swoją walkę z nadprogramowymi kilogramami. Show gwiazdy lada moment zadebiutuje na antenie TVN.

Program to niejedyna rewolucja w życiu Małgosi. Wraz z Radosławem Majdanem i synami planują przeprowadzkę do nowego miejsca. Chcą zamieszkać w Konstancinie pod Warszawą, gdzie powstanie ich wymarzony dom.

Zobacz: Nowy dom Rozenek. Pokazała dzieciom, dokąd się przeprowadzą. Imponująca willa skradła ich uwag

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku

Po intensywnym czasie Małgorzata Rozenek postanowiła wybrać się na zasłużony odpoczynek, o czym w sobotni poranek poinformowała w social mediach. Na Instastory pochwaliła się relacją z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nagrała synów po odprawie i Radosława Majdana kupującego kawę.

Witamy Państwa bardzo serdecznie na rodzinnej wycieczce „Keep up with Majdans” – powiedziała gwiazda TVN do swoich fanów.

Okazuje się, że obecność Małgosi nie przeszła bez echa. Na miejscu pojawili się też fotoreporterzy. Dzięki ich zdjęciom wiadomo, że rodzina stawiła się na miejscu bladym świtem. Wspólnymi siłami wypakowali bagaże z taksówki. Następnie małżonkowie w towarzystwie chłopców oraz niani udali się na odprawę.

Małgorzata na podróż wybrała piękną, a jednocześnie wygodną stylizację. Postawiła na długą do ziemi, białą narzutę, którą połączyła z szalem i wygodnymi spodniami. Sięgnęła też po stylową torebkę. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa na twarzy miał maskę ochronną z hasłem Zdejmij przed lotem.

Małgorzata Rozenek w drodze na wakacje do Meksyku

Małgorzata Rozenek w drodze na wakacje do Meksyku

Dokąd Małgorzata Rozenek poleciała na pierwsze wakacje w 2021 roku?

Chociaż gwiazda nie chciała zdradzić kierunku podróży, ujawnił go Qczaj, który spotkał się z Perfekcyjną panią domu na pokładzie samolotu. Na Instastory udostępnił fragment relacji gwiazdy, zdradzając, że razem lecą do Meksyku.

Qczaj zdradził, że leci do Meksyku

Qczaj zdradził, że leci do Meksyku

Doniesienia potwierdził informator Pudelka. Twierdzi on, że rodzina Majdanów wybrała się do Tulum, gdzie spędzi najbliższy miesiąc:

Podjechali na lotnisko dwiema taksówkami, bo Małgosia spakowała sporo walizek. To pierwsza tak długa podróż Henia, dlatego zabrali ze sobą zaufaną nianię. Tym bardziej że czeka ich długi lot z przesiadką. O piątej rano polecieli z Warszawy do Frankfurtu, a stamtąd mają już bezpośredni samolot do Tulum. W Meksyku planują zabawić cały miesiąc.

Rozenek i jej bliskim życzymy przyjemnego urlopu.


Małgorzata Rozenek w drodze na wakacje

Małgorzata Rozenek w drodze na wakacje

Małgorzata Rozenek w drodze na rodzinne wakacje

Małgorzata Rozenek w drodze na rodzinne wakacje

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w drodze na rodzinne wakacje

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w drodze na rodzinne wakacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×