NewsyMałgorzata Rozenek miała rację. Jej starszy syn to kopia ojca. Dopiero teraz widać, jak się zmienił

Małgorzata Rozenek miała rację. Jej starszy syn to kopia ojca. Dopiero teraz widać, jak się zmienił

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
Zuza Maciejewska

07.11.2020 16:00, aktual.: 07.11.2020 16:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Gwiazda doskonale łączy wychowywanie maluszka z karierą zawodową. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie Projektu Lady i od tego momentu nie zwalnia tempa.

Niedawno Małgorzata pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała m.in. o swoich synach. Pożaliła się, że żaden z chłopców nie jest do niej podobny. Starsi to kopie Jacka Rozenka, najmłodszy to klon Radosława:

Tak jak Staś i Tadeusz są podobni do Jacka, tak Henryk jest podobny do Radosława. Mam troje dzieci i żadne nie jest podobne do mnie.

Radosław Majdan pokazał synów Małgorzaty Rozenek. Stanisław to kopia taty

O tym, że Małgorzata Rozenek miała rację, można się przekonać na najnowszych zdjęciach, które w sieci udostępnił Radosław Majdan. Były piłkarz pozuje z synami swojej żony, Stanisławem i Tadeuszem, z którymi ma świetny kontakt. W opisie podkreśla, że nie może uwierzyć, że chłopcy tak szybko rosną:

Chłopaki rosną jak na drożdżach.

Internauci nie mają wątpliwości, że synowie Jacka, a zwłaszcza starszy z nich, jest kopią swojego ojca. Nie szczędzą też komplementów pod adresem całej trójki:

  • Chłopaki podobni do Pana Rozenka, a zwłaszcza starszy.
  • Starszy syn to cały tata. Będzie przystojnym mężczyzna w przyszłości=) młodszy pół na pół też przystojniak wyrośnie. A Henio wiadomo cały mały Radzio.
  • Chłopcy przystojniacy za tatą Jackiem. Czysty tatuś z nich.

Warto wspomnieć, że Radosław ma doskonały kontakt z chłopakami. Jak zdradził w jednym z wywiadów, to przede wszystkim zasługa jego żony, Małgosi:

Są synami kobiety, którą kocham, poza tym są fantastycznymi chłopakami. Nie miałem w ogóle takich momentów, że zastanawiałem się, czy ja ich naprawdę pokocham, tak szczerze i prawdziwie, jakbym kochał swoje dzieci. (...) Nie miałem z tym najmniejszego problemu. To wszystko, co Małgosia stworzyła nam jako dom rodzinny, to też nas wygenerowało i to jest takie zupełnie normalne i oczywiste, że traktuję ich jako swoich synów — komentował w programie Plotka.

Trzeba przyznać, że taka relacja to skarb.

Barwy szczęścia, Artur Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia, Artur Chowański (Jacek Rozenek)
Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek
Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek
Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek
Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek
Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek - Telekamery 2015
Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek - Telekamery 2015
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także