Sylwia Peretti urządziła prawdziwie królewskie poprawiny. Automat z prosecco był dopiero początkiem atrakcji

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti wzięła ślub. Gwiazda programu Królowe życia urządziła wystawną uroczystość. Nie oszczędzała też na poprawinach, które były równie spektakularne. Zobaczcie zdjęcia. 

Sylwia Peretti zyskała sporą grupę fanów dzięki programowi Królowe życia. Postanowiła wpuścić kamery do swojego domu i pokazać, jak wygląda jej codzienność. Widzowie mogli ją też kojarzyć z Kuchennych rewolucji. Ostatnio celebrytka postanowiła wprowadzić zmiany w swoim życiu. Oznajmiła oficjalnie, że żegna się z uwielbianym przez widzów show TTV i rozpoczyna nowy rozdział.

Coś się kończy, coś się zaczyna… Kochani, postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w Królowych Życia. Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe. […] Uczestnikom programu życzę wszystkiego co najlepsze oraz jak największej oglądalności.

Okazuje się, że zmiany przyszły do niej dosyć szybko. Chociaż jak na razie nie poinformowała o nowych zawodowych wyzwaniach, to postanowiła wziąć ślub. Do sieci szybko trafiły pierwsze zdjęcia i nagrania z ważnej dla niej uroczystości.

Sylwia Peretti nie oszczędzała na poprawinach

Sylwia Peretti i jej ukochany Łukasz Porzuczek postanowili tego lata sformalizować swój związek. Zakochani nie oszczędzali na uroczystości i urządzili bajkową imprezę pełną przepychu. W miniony piątek powiedzieli sobie tak na terenie imponującej posiadłości. Goście bawili się do białego rana na parkiecie rozstawionym na dworze. Nad nim znajdował się biały namiot. Teren dookoła był otoczony mnóstwem świec i bukietami kwiatów. W oczy rzucały się elegancko nakryte stoły i imponujący tort. Panna młoda przebierała się kilka razy. Dla swojego męża oraz zgromadzonych gości przygotowała też niebywałą niespodziankę i zaśpiewała przy akompaniamencie pianina.

Poprawiny, które odbyły się wczoraj były tak samo wystawne, jak uroczystość, która odbyła się poprzedniego wieczoru. Goście ponownie bawili się na parkiecie, a do zabawy zachęcał ich wynajęty dj. Podobnie jak podczas wesela pojawił się fotograf i kamerzysta, a impreza trwała do białego rana.

Godzina 4:20. Łzy wzruszenia! Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tych dniach, nie tylko ciałem, ale również dobrymi myślami. To był bajkowy, cudowny czas i najlepsi ludzie na świecie – napisała Sylwia na Inastagramie.

Świeżo upieczona żona ponownie zaprezentowała się w bajecznej białej kreacji, a ku uciesze zgromadzonych w sali do tańca stanął automat z prosecco. Na zewnątrz znalazły się też białe skrzydła, przy których można było robić zdjęcia. Znowu też dopisali goście. Zdjęcia z wystawnego przyjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Sylwia Peretti poprawiny

Sylwia Peretti poprawiny

Sylwia Peretti poprawiny

Sylwia Peretti poprawiny

Sylwia Peretti poprawiny

Sylwia Peretti poprawiny

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko jak mówi klasyk jakby kazdy dostał 1mln/1sek to kazdy by się tak bawił tylko gdzie znalezc takich fraj..rów a tak zostały tylko złote dodatki i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×