Sylwia Bomba pokazała córkę. Trzylatka zapozowała w stroju wartym kupę kasy. Rośnie nam kolejna fashionistka?

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba pochwaliła się zdjęciem córeczki. Dziewczynka zapozowała do zdjęcia w luksusowym stroju kąpielowym, który jest warty sporą kasę.

Sylwia Bomba zyskała sławę dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem, gdzie ocenia przeróżne produkcje telewizyjne. Gwiazda TTV dostała kolejne angaże. Ma za sobą udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie partnerował jej Jacek Jeschke, z którym zajęła 4. miejsce. Często myliła kroki oraz zapominała choreografii. Mimo to nie poddawała się i wyciskała na sali treningowej siódme poty, co koniec końców jej się opłaciło, ponieważ zrzuciła kilka kilogramów i uzyskała sylwetkę wymarzoną dla tysięcy kobiet.

W życiu prywatnym Bomba jest matką trzyletniej Antoniny. Niestety w ubiegłym roku gwiazda rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem dziewczynki. Napisała o tym w mediach społecznościowych, podkreślając, że nie będzie więcej komentować sprawy:

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia.

Aktualnie mama i córka przebywają na tropikalnych wakacjach. Sylwia regularnie dzieli się z fanami zdjęciami i filmami z pobytu w słonecznej Turcji. Właśnie pokazała fotkę Tosi, która zapozowała do zdjęcia w uroczym stroju kąpielowym znanej marki.

Sylwia Bomba pokazała córkę

Trzylatka pluskała się w wodzie w różowym, jednoczęściowym stroju Moschino. Ubrania tej marki, również dziecięce, nie należą do najtańszych. I tak np. za podobny strój kąpielowy trzeba zapłacić ponad 400 złotych. Jak widać, Sylwia bardzo kocha swoje dziecko i nie zamierza żałować na niego pieniędzy. Taka matka to prawdziwy skarb.

Kiedy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat. przedstawiam Państwu przyczajonego tygrysa. W skali słodkości od 1 do 10 Tosio-Tygrys ile zdobywa? – influencerka napisała w opisie ujęcia.

My dajemy absolutne dziesięć i mamy nadzieję, że się z tym zgodzicie. Zwróćcie też uwagę na twarz Tosi. Również zauważyliście, że jest ona coraz bardziej podobna do Sylwii? Dajcie znać w komentarzach. Obu dziewczynom życzymy udanego urlopu.


Córka Sylwii Bomby

Córka Sylwii Bomby

Strój kąpielowy Moschino

Strój kąpielowy Moschino

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×