NewsySylwia Bomba zapozowała w samej bieliźnie. "Przepraszam wszystkich, których zdenerwuję..." Ależ ciało! To zdecydowanie metamorfoza roku

Sylwia Bomba zapozowała w samej bieliźnie. "Przepraszam wszystkich, których zdenerwuję..." Ależ ciało! To zdecydowanie metamorfoza roku

Sylwia Bomba schudła
Sylwia Bomba schudła
Elwira Szczepańska
12.05.2022 22:00

Sylwia Bomba to znana influencerka i celebrytka. Stała się znana dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem. W końcu dostała ofertę z Polsatu, który zaproponował jej występ w Tańcu z Gwiazdami. Odpadła tuż przed wielkim finałem, ale jej popularność zdecydowanie wzrosła.

Jej życie prywatne z kolei jest ostatnio pełne zawirowań. W ubiegłym roku przekazała w oświadczeniu, że rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem jej córkiAntosi. Potem media rozpisywały się o problemach z partnerką z Gogglebox, Ewą Mrozowską. Przez osiem lat występowały w programie jako duet. Dość nieoczekiwanie panie zostały rozdzielone. Odtąd Sylwia będzie komentowała programy ze swoją przyjaciółką, Lili Antoniak, a Ewa z mężem, Piotrem Kozłowskim. Nieoficjalnie mówiło się, że dawne partnerki z show, nie pozostają w najlepszych relacjach i przestały się dogadywać, czemu one same stanowczo zaprzeczały.

Tymczasem Bomba po cichutku pracowała nad formą. W końcu postanowiła podzielić się efektami. Szczęki opadają!

Sylwia Bomba pokazała metamorfozę roku!

Mimo że ostatnio głośno było o życiu osobistym Sylwii Bomby, to jakoś umknęło wszystkim, że ona w pocie czoła, intensywnie i cierpliwie pracowała nad sylwetką. Zdecydowanie jest gotowa na lato i plażowanie. Przemiana robi wrażenie. Tylko zobaczcie, tez zarysowane mięśnie i idealnie wyrzeźbione kształty. Tym należało się pochwalić! Zresztą sama celebrytka podkreśliła we wpisie, że ciężko na to pracowała.

Pamiętacie wyzwanie z początku roku?Długo zastanawiałam się czy dodać to zdjęcie… wrzucam, bo jak to mówi mój serdeczny kolega: WYPRACOWANE a nie dane.Początek roku VS dziś. Photoshopa brak. Z góry przepraszam wszystkich, których powyższy post zdenerwuje - napisała.

Po tym, co pokazała Sylwia, nie ma się co dziwić, że jej post zalała fala komentarzy. Nie da się ukryć, że jej metamorfoza robi ogromne wrażenie. Internauci nie ukrywają, że są pełni szacunku dla ciężkiej pracy, jaka wykonała Bomba.

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba - metamorfoza
Sylwia Bomba - metamorfoza
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także