Sylwia Bomba rozstała się z partnerem. Gorzkim oświadczeniem zakończyła związek z ojcem swojej córki

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem. Gwiazda właśnie poinformowała fanów, że wieloletni związek z ojcem jej córeczki Antosi dobiegł końca. Jak komentuje to, co się stało?

Sylwia Bomba zyskała sławę, biorąc udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Tam, razem ze swoją przyjaciółką, Ewą komentowały najpopularniejsze wydarzenia telewizyjne. Show, w którym brała udział, jest nie tylko przewodnikiem po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniową sporą dawką śmiechu i rozrywki. Dzięki niemu Bomba wspięła się na szczyty popularności i zyskała sporą liczbę fanów.

Już niedługo lubianą celebrytkę będzie można zobaczyć na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Sylwia zgodziła się wziąć udział w tanecznym show i pokazać swoje umiejętności. Do tej pory gospodyni Gogglebox dzieliła swoje życie pomiędzy pracę na szklanym ekranie i rodzinę. Wspólnie ze starszym partnerem wychowywali córeczkę Antosię i chętnie dzieli się szczęściem w sieci. Na Instagramie Bomby nie brakowało rodzinnych kadrów. Jak się okazało wielka miłość to już przeszłość.

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Sylwia Bomba do tej pory wiodła szczęśliwe życie rodzinne. Wspaniale udawało jej się łączyć karierę w show-biznesie z macierzyństwem i miłością. Rodzinna sielanka dobiegła jednak końca. Celebrytka poinformowała, że rozstała się ze starszym o 14 lat ojcem córeczki. O wszystkim poinformowała fanów na Instagramie. Na Instastory dodała zdjęcie z Antosią i wyjawiła, że jej związek rozpadł się już kilka miesięcy temu. Podkreśliła także, że to ona podjęła decyzję o tym, by odejść i jest przekonana o słuszności tego wyboru.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja – napisała w sieci.

Celebrytka nie wyjawiła powodów rozstania. Oznajmiła, że wszystkie szczegóły tego co się stało, pozostaną w sferze prywatnej. Ze względu na córeczkę nie zamierza komentować całej sprawy.

Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia.

Sylwia i jej partner Jacek przez kilka lat stanowili przykładny związek, dlatego fani nie ukrywają zaskoczenia z powodu rozstania tych dwojga.


Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba z Gogglebox przeszła metamorfozę

Sylwia Bomba z Gogglebox przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×