„Taniec z gwiazdami”. Sylwia Bomba trzecią uczestniczką. Co dalej z „Gogglebox”? To już oficjalne info

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba to kolejna gwiazda, która pojawi się na parkiecie Tańca z gwiazdami. Czy będzie musiała zrezygnować z udziału w Gogglebox. Przed telewizorem? Oficjalny komunikat wiele wyjaśnia.

Taniec z gwiazdami od 2014 roku gości na antenie Polsatu. Przez pandemię koronawirusa jedenasta edycja nieco przeciągnęła się w czasie. Chociaż wystartowała wiosną, ze względu na bezpieczeństwo produkcji i uczestników, przeniesiono rywalizację na jesień. Nie brakowało jednak niespodzianek. Finał odbył się tydzień wcześniej niż planowano, niektórzy uczestnicy, u których wykryto COVID-19 zostali wyeliminowani z dalszej rywalizacji. Edycję udało się jednak doprowadzić do końca. Wygrała ją Edyta Zając, która pokonała Julię Wieniawę.

Mimo iż fani lubianego formatu liczyli, że ponownie pojawi się on na antenie wiosną, na nowe odcinki muszą jeszcze trochę poczekać. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, pod koniec 2020 roku w rozmowie z Twoim imperium, ujawniła, że odbędzie się jedynie jedna edycja:

Nie kończymy Tańca z gwiazdami. Ale będzie zmiana. Ponieważ z powodu pandemii było nam ciężko przeprowadzić ostatnią edycję, w przyszłym roku na sto procent będzie tylko jedna, w sezonie jesiennym.

Taniec z Gwiazdami 12: Sylwia Bomba uczestniczką. Co z Gogglebox?

Od kilku dni produkcja zdradza nazwiska gwiazd, które zawalczą o Kryształową Kulę. Wiadomo, że do walki staną Oliwia Bieniuk oraz himalaista Denis Urubko.

Dołączy do nich Sylwia Bomba, celebrytka, której popularność przyniósł udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Te informacje przekazano w piątkowy poranek na oficjalnym profilu na Instagramie programu. Pojawił się tam krótki komunikat:

W piątkowy poranek ujawniamy dla Was kolejną gwiazdę nowej edycji @tanieczgwiazdami. Sylwia Bomba to popularna influencerka, która podbiła serca Polaków jako komentatorka w programie „Gogglebox”. Zawodowo zajmuje się fotografią oraz modą. Witamy @sylwiabomba w naszej tanecznej rodzinie i życzymy wielu sukcesów na parkiecie w poniedziałki!

Czy przez fakt, że Sylwia Bomba wystąpi w Tańcu z gwiazdami, będzie musiała zrezygnować z Gogglebox. Przed telewizorem, emitowanym na antenie konkurencyjnej stacji? Celebrytka uspokaja i zdradza, że pojawi się równocześnie w dwóch programach:

Nie rezygnuję. Będę jednocześnie tańczyć w „Tańcu z Gwiazdami” i nagrywać „Gogglebox”. Czasem konkurencja umie się dogadać – czytamy w przesłanej wiadomości do serwisu Plotek.

Myślicie, że Sylwia Bomba wygra Kryształową Kulę?


Sylwia Bomba w Tańcu z gwiazdami

Sylwia Bomba w Tańcu z gwiazdami

Sylwia Bomba zdradziła ile waży

Sylwia Bomba zdradziła ile waży

Sylwia Bomba - Walentynki 2021

Sylwia Bomba - Walentynki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×