„Taniec z Gwiazdami 12”. Kolejny uczestnik ujawniony. Niespodziewany wybór produkcji może nieźle zaskoczyć

Taniec z gwiazdami - drugi uczestnik

Taniec z gwiazdami - drugi uczestnik

Taniec z Gwiazdami 12: Ujawniono kolejną osobę, która zmierzy się na parkiecie, między innymi z Oliwią Bieniuk. Kim jest uczestnik show?

Taniec z gwiazdami 11 wystartował w marcu i była to wyjątkowo pechowa edycja. Do walki o Kryształową Kulę stanęło jedenaście par. Uczestnicy pojawili się na parkiecie jedynie w dwóch odcinkach, a wszystko przez epidemię koronawirusa, która wybuchła wiosną. Rywalizacja została przeniesiona na jesień. Z programu zrezygnował Marcin Bosak, który na ten czas zaplanował inne zobowiązania.

W telewizyjnym show nie brakowało niespodziewanych zwrotów akcji, a także osobistych dramatów. U niektórych z uczestników wykryto COVID-19, co wykluczyło ich z dalszej rywalizacji. Z powodu pandemii skrócono rywalizację o jeden odcinek. Ostatecznie w finale zwyciężyła Edyta Zając, która niespodziewanie pokonała Julię Wieniawę.

Obecnie stacja ujawnia gwiazdy 12. edycji hitowego programu. Już wiadomo, że na parkiecie pojawi się córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk. Już wiadomo, kim jest kolejny uczestnik.

Taniec z Gwiazdami 12: Kim jest kolejny uczestnik?

Pierwszą uczestniczką show, która ogłosił Polsat jest wspomniana już nastoletnia Oliwia Bieniuk. O ile ten wybór jakoś mocno nie zdziwił fanów Tańca z Gwiazdami, tak uczestnik numer dwa, to zaskakująca decyzja produkcji.

Na Instagramie produkcji pojawił się anons, z którego dowiadujemy się, że na parkiecie pojawi się himalaista Denis Urubko!

Tego jeszcze nie było I tego nie spodziewał się nikt! Na parkiecie 12. edycji @tanieczgwiazdami witamy himalaistę Denisa Urubko, który na swoim koncie ma zdobycie m.in. Broad Peak oraz Korony Himalajów. Z wykształcenia jest aktorem, jednak swoje życie poświęcił górom  Trzymamy mocno kciuki za Denisa w poniedziałkowych zmaganiach w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

@urubkodenis
#tzgpolsat #tzg12 #tzgponiedziałek #byledojesieni #lubięponiedziałek #ujawniamygwiazdy

 

Kim jest Denis Urubko?

Denis Urubko, to himalaista, o którym zrobiło się głośno w 2018 roku, gdy podjął się samotnej wyprawy na K2. Po dotarciu najprawdopodobniej na wysokość 7600 metrów postanowił jednak zawrócić z powodu wyjątkowo trudnych warunków pogodowych. Zasłynął w mediach bohaterskim czynem, gdy wziął udział w akcji ratowniczej na Nanga Parbat, której celem była pomoc schodzącym ze szczytu Élisabeth Revol i Tomaszowi Mackiewiczowi.

Himalaista na stałe mieszka w Nembro, we Włoszech, ze swoją piątą żoną. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Urubko może pochwalić się też liczną rodziną – ma ośmioro dzieci.

Denis ma na swoim koncie wiele osiągnięć, które przysporzyły mu spore grono fanów: był mistrzem sportu klasy międzynarodowej, wielokrotnym zwycięzcą mistrzostw w kategorii wysokościowych, technicznych i zimowych wejść w górach.

Jesteście ciekawi, jak zaprezentuje się na parkiecie i która tancerka będzie mu towarzyszyć?


Denis Urubko - Taniec z Gwiazdami 12

Denis Urubko - Taniec z Gwiazdami 12

Denis Urubko - Taniec z Gwiazdami 12

Denis Urubko - Taniec z Gwiazdami 12

Denis Urubko - Taniec z Gwiazdami 12

Denis Urubko - Taniec z Gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×