Sylwester Polsat 2022. Beata Kozidrak nie popisała się tej nocy. Chyba nie tego spodziewali się fani. Ale wpadka!

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Sylwester Polsat 2022. Beata Kozidrak w wyjątkowo nieudanej stylizacji pozowała na ściance. Przyglądamy się jej makijażowi i fryzurze. Jak wyglądała?

Sylwestrowa Moc Przebojów, którą Polsat zorganizował już po raz 17 na Śląsku rywalizowała o uwagę widzów z Telewizją Polską. W tym roku było to wyjątkowo trudne zadanie, ponieważ konkurencja ściągnęła do Zakopanego prawdziwą Plejadę gwiazd. Nie zabrakło tam występów: Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, Mariny, Zenka Martyniuka, Boys, Viki Gabor, Akcent i wielu innych. Zagrał też zespół The Black Eyed Peas.

Jednak w Chorzowie również przygotowani nie lada atrakcje. Wśród gwiazd, które zabawiały publikę zgromadzoną pod scenę i widzów przed telewizorami byli: Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Cleo, bryska, Lady Pank, a także Beata Kozidrak.

Tutaj zobaczycie galerię ze stylizacjami gwiazd z sylwestra w Chorzowie.

Ostatnia z wymieniony w 2021 roku dopuściła się jazdy pod wpływem alkoholu, co spowodowało problemy z prawem i spory skandal. Wszystko zakończyło się w sądzie, a wokalistka usłyszała wyrok i musiała zapłacić karę finansową.

Sylwester Polsat 2022: jak wyglądała Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak karierę na scenie zaczynała 4 dekady temu. Przez ten czas zgromadziła wokół siebie ogrom wiernych fanów. Nawet skandal z jazdą pod wpływem alkoholu nie sprawił, że się od niej odwrócili. Jednak po tym wydarzeniu gwiazda zdecydowała się na jakiś czas zniknąć z show-biznesu i social mediów. W ciszy próbowała się uporać z tym, co się wydarzyło. Na scenie pierwszy raz pojawiła się po kilku miesiącach i było to w minionego sylwestra.

Gwiazda została wówczas bardzo ciepło przywitana przez publiczność. Nic dziwnego, że w tym roku również przyjęła propozycję występu w Polsacie. Robi to regularnie od kilku lat. W Chorzowie zaśpiewała swoje flagowe przeboje, ale my przyglądamy się jej stylizacji.

Niestety tym razem coś poszło nie tak. Beata zawsze zachwycała wymyślnymi strojami i teraz również postawiła na blask i cekiny. Coś jednak nie udało się z fryzurą i makijażem. Widać, że wokalistka ma stanowczo zbyt jasny podkład do jej karnacji. Makijaż oczu też pozostawia sporo do życzenia i zdaje się rozmazany. Niechlujna burza loków także nie sprawia najlepszego wrażenia.

Niestety nie była to zbyt udana stylizacja. Zdjęcia w naszej galerii. 


Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×