Sylwester 2020 TVP: Zenek Martyniuk wystąpi z nową piosenką! To może być hit 2021 roku

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk będzie wielką gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką. Król disco-polo przygotował dla swoich fanów wielką niespodziankę. Co zaśpiewa?

Zenek Martyniuk ma za sobą trudny rok. Wielu zmartwień przysporzył mu jego syn Daniel. Syn króla disco-polo regularnie wplątywał się w kolejne afery i był bohaterem skandali z udziałem gwiazd, mediów i byłej żony.

Największym echem w mediach odbił się jego rozwód z Eweliną. Zarówno były mąż, jak i Danusia Martyniuk nie szczędzili pod jej adresem gorzkich słów. Pod wielkim znakiem zapytania stały też kontakty Martyniuków z wnuczką Laurą. Przez kilka tygodni do prasy trafiały kolejne informacje na temat napiętych stosunków panujących w popularnej rodzinie. Jak już wiadomo, przed świętami Bożego Narodzenia wszystko uległo zmianie. Cała piątka porozmawiała ze sobą przez komunikator wideo.

Gdy emocje opadły i skończył się medialny szum wokół rozwodu młodych Martyniuków, Ewelinie udało się dogadać z byłymi teściami. Jeszcze nie tak dawno nie kontaktowali się ze sobą, ale okazuje się, że ich relacje uległy znacznemu polepszeniu.

Zarówno my jak i Daniel będziemy chcieli odwiedzać wnuczkę, najczęściej jak tylko się da. Często dzwonimy do Eweliny, Ewelina też do nas dzwoni, albo łączymy się na facetime i wtedy rozmawiamy z Laurą, która śpiewa piosenki. Jest fajnie – mówi Zenek w rozmowie z Super Expressem.

Końcówka roku wynagrodziła zatem wokaliście wszystkie trudy mijających miesięcy.

Zenek Martyniuk relaksuje się przed sylwestrem

Zenek Martyniuk wystąpi podczas Sylwestra Marzeń 2020 z Dwójką. Muzyk co roku jest jedną z największych gwiazd tego wydarzenia i chyba nikt już nie wyobraża sobie zakończenia mijającego roku bez zabawy przy największych hitach króla disco-polo. Tuż przed wielką imprezą muzyk postanowił wypocząć i zrelaksować się w otoczeniu natury.

Okres świąteczny to czas refleksji i wypoczynku. W tych dniach wraz z rodziną byłem w Białowieży oraz u rodziny żony Danusi… A w wolnym czasie chodziłem na spacery, wypatrując żubrów – mówi Zenek Martyniuk.

Podczas sylwestra artysta zaśpiewa swoje największe przeboje. Nie zabraknie oczywiście piosenki Przez twe oczy zielone, ale Zenek przygotował też niespodziankę dla swoich fanów.

Myślę, że taką niespodzianką będzie najnowsza piosenka Nie wolno zabić tej miłości, która premierę miała podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu, a teledysk do niej nakręciliśmy w październiku. Znalazły się nim sceny z filmu „Zenek” – mówi wokalista.

Sylwester 2020 w TVP2 rusza już o godzinie 19.55. Czekacie na występ Zenka Martyniuka?


Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Radek Liszewski i Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Radek Liszewski i Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×