Rozebrana Natalia Szroeder pokazała się bez makijażu! Gwiazda chowa się przed burzą pod kocykiem! Czy jest z nią Quebonafide?

Natalia Szroeder nie chce ślubu

Natalia Szroeder nie chce ślubu

Natalia Szroeder, która od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z popularnym raperem Quebonafide, wkleiła na swój profil ciekawe zdjęcie. Piosenkarka jest bez makijażu oraz niepokojąco smutna. Fani sugerują, że to po rozstaniu z ukochanym.

Natalia Szroeder długo ukrywała swój romans z raperem – Quebonafide. Jednak niedawno wszystko się wydało, piosenkarka śmiało publikuje wspólne fotki z ukochanym, zatem koniec wielkiej tajemnicy. Chłopak Natalii jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich raperów, występuje na wielu festiwalach muzycznych, jak również ma mnóstwo zakochanych w nim fanek. Media plotkarskie już kilka razy sugerowały zbliżający się kryzys w związku Natalii, jednak ta nigdy w tym temacie się nie wypowiedziała.

Być może odpowiedzią na pytanie jest ostatnia fotka, którą wokalistka wkleiła na swoim profilu. Natalia Szroeder pozuje nago, bez makijażu, owinięta w czerwony polarowy kocyk. Zdjęcie wywołało spore poruszenie, ponieważ Natalia jest na nim bardzo smutna i samotna.

 Kocyk przeciwburzowy – napisała Natalia

Fani wokalistki natychmiast skomentowali zdjęcie Natalii. Większość internautów dopytywała gdzie jest jej chłopak, któremu Natalia regularnie podbierała bluzy.

Podbieram mojemu chłopakowi bluzy. Jak ludzie dużo przebywają ze sobą, to zaczynają się wzajemnie inspirować, czy to w kwestiach muzyki, mody, smaków czy spojrzenia na świat. Nagle otwieramy się na rzeczy, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia – wyznała kiedyś

Tym razem zamiast bluzy piosenkarka pociesza się w samotności polarowym kocykiem. Pod postem można przeczytać kilka ciekawych komentarzy.

 Dlaczego jesteś taka smutna Natalia

Ty masz kocyk przeciwburzowy a ja mam Twoją muzyczkę, która chroni przed burzą

Jaka śliczna

Czy to koniec miłości?

Jak myślicie, czy Natalia rozstała się z ukochanym raperem?

 

Gwiazdy na imprezie Local Heroes x Martini: Natalia Szroeder, Sabrina Pilewicz, Gabi Drzewiecka, Sylwia Nowak, Zosia Ślotała

Natalia Szroeder wreszcie skomentowała swój związek z Quebonafide! Taka szczerość to rzadkość [WIDEO]

Czułości Quebonafide i Natalii Szroeder na trybunach! Paparazzi uchwycili ich w najlepszym momencie!


Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder - prezentacja kolekcji Local Heroes

Natalia Szroeder - prezentacja kolekcji Local Heroes

Natalia Szroeder i Quebonafide na meczu Polska – Łotwa

Natalia Szroeder i Quebonafide na meczu Polska – Łotwa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×