Ostatnie chwile życia Whitney Houston. Po 9 latach pojawiły się nowe informacje

Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Po dziewięciu latach pojawiły się nowe informacje na temat tego, co działo się w ostatnich chwilach życia gwiazdy.

Whitney Houston znaleziono martwą 11 lutego 2012 roku w łazience hotelu Hilton w Beverly Hills, w którym zatrzymała się przed galą nagród Grammy, na której miała wystąpić – bo w końcu, po latach wydała płytę, która dała nadzieje rzeszom jej fanów, że gwiazda powróciła. Niestety nigdy do tego nie doszło. Piosenkarka miała nie wytrzymać napięcia i stresu związanego z oczekiwaniami publiczności i branży. Obok niej tamtego wieczora miały zaśpiewać największe gwiazdy muzyki, a ona doskonale zdawała sobie sprawę, że jej głos nie brzmi już tak jak dawniej. Co się wydarzyło w ostatnich chwilach jej życia?

Co się stało w noc śmierci Whitney Houston?

11 lutego 2012 r. świat muzyki stracił jedną ze swoich ikon. Whitney Houston miała zaledwie 48 lat. Teraz, dziewięć lat po jej śmierci, nowe szczegóły dotyczące jej tragicznego odejścia pojawiły się w filmie o piosenkarce i jej zmarłej córki, Bobbi Kristinie Brown. Według dokumentu LifetimeWhitney Houston & Bobbi Kristina Brown: Didn’t We Almost Have It All – diwa, która przebywała w hotelu Hilton w Los Angeles w ostatnią noc swojego życia przeżyła niesamowite zdarzenie, które zapowiedziało śmierć gwiazdy i przedwczesne odejście jej córki.

W produkcji przyjaciel córki gwiazdy, Shawn McGill, twierdzi, że w noc poprzedzającą śmierć Whitney, gwiazda uratowała Bobbi:

Krissi [tak bliscy nazywali Bobbi] została sama. W końcu poszła się wykąpać, włożyła słuchawki i leżała w wannie. Zasnęła.

Chrześniaczka Houston, Brandi Boyd, dalej wyjaśniła, w jaki sposób gwiazda odkryła swoją 18-letnią córkę w wannie w środku nocy.

Whitney powiedziała, że ​​Bóg kazał jej sprawdzić, co u Krissi – powiedziała dziewczyna. – Jej matka była dosłownie jej wybawcą. Gdyby [Whitney] nie weszła do tej łazienki w tej samej sekundzie, w której to zrobiła, Krissi umarłaby.

Podczas gdy Whitney była w stanie uratować Bobbi, sama została później znaleziona martwa we własnym pokoju hotelowym. Houston albo utonęła, albo straciła przytomność i wpadła do wody. Wcześniej zażyła koktajl leków na receptę i wzięła kokainę. Przez prawie 20 lat walczyła z uzależnieniem od narkotyków.

Przypomnijmy, że córka gwiazdy zmarła 3 lata po swojej sławnej mamie. Miała zaledwie 22 lata. Bobbi Kristinę znaleziono nieprzytomną w wannie. W szpitalu wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej. Niebawem jednak przedstawiciele rodziny poinformowali, że dziewczyna ma trwałe uszkodzenia mózgu, a jej stan nie rokuje poprawy. Ostatnie miesiące życia spędziła w hospicjum, gdzie zmarła 26 lipca 2015 roku, prawie pół roku po wypadku.


Whitney Houston i Bobby Brown

Whitney Houston i Bobby Brown

Whitney Houston i Bobby Brown

Whitney Houston i Bobby Brown

Whitney Houston i Bobby Brown

Whitney Houston i Bobby Brown

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×