Szukaj

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki. Odważne zdjęcie

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez trzy lata temu przeszła operację przeszczepienia nerki. Dawcą narządu była jej najlepsza przyjaciółka. Gwiazda zdecydowała się pokazać zdjęcie pooperacyjnej blizny. 

Selena Gomez jest aktorką, piosenkarką, a nawet producentką filmową. Swoją karierę zaczynała produkcjach Disneya. Sławę przyniosła jej rola Alex Russo w nagrodzonym Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. W Polsce najbardziej znana jest ze swojej działalności muzycznej.

Młodziutka gwiazda ma na swoim koncie kilka hitów. Swego czasu kolorowa praca rozpisywała się o jej burzliwym związku z Justinem Bieberem. Para kilkukrotnie rozstawała się i do siebie wracała. W ich piosenkach doszukiwano się drugiego dna. Wielu twierdzi, że przeboje takie jak Sorry Biebera czy Lose You To Love Me Seleny są opowieścią o ich związku. Obecnie Bieber i Gomez skupiają się na działalności zawodowej. Ich związek jest już tylko wspomnieniem.
Selena Gomez swoją pierwszą płytę wydała w 2013 roku, gdy była młodziutką dziewczyną. Teraz na całym świecie osiągnęła już status wielkiej gwiazdy. Potwierdzeniem tego może być, chociażby jej profil na Instagramie, który obserwuje ponad 193 mln wiernych fanów. Jest to jeden z najlepszych wyników na świecie. To właśnie tam gwiazda trzy lata temu poinformowała o przeszczepie nerki. Teraz zdecydowała się pokazać bliznę, która zsotała jej po operacji.

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki

Selena Gomez w 2015 roku dowiedziała się, że choruje na toczeń rumieniowaty. Jest to poważne zaburzenie autoimmunologiczne, na skutek którego układ odpornościowy atakuje tkanki organizmu. U 30% osób chorych powoduje on schorzenia nerek. Choroba jest nieuleczalna, a jedynym ratunkiem jest przeszczep zaatakowanego narządu. Piosenkarka przez długi czas szukała dawcy wśród członków swojej rodziny, jednak żaden z nich nie mógł nim być. Okazało się jednak, że nerka może zostać przeszczepiona od jej przyjaciółki Francii Raisy. Kobieta bez wahania zgodziła się uratować życie Seleny.

Dzisiaj po operacji, którą wokalistka przeszła trzy lata temu, została jedynie spora blizna po wewnętrznej stronie uda. Gwiazda zdecydowała się pokazać ją na Instagramie.

Pamiętam, że na początku po przeszczepie nerki było mi bardzo trudno pokazać bliznę. Nie chciałam, żeby to było widoczne na zdjęciach. Nosiłam więc rzeczy, które ją zakrywały. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie, przez to kim jestem i przez to, co musiałam przejść… i jestem z tego dumna.

Odważne zdjęcie Seleny spotkało się z ogromną aprobatą wszystkich jej fanów. Pod postem natychmiast pojawiło się tysiące wspierających ją komentarzy. Wszyscy jednogłośnie podziwiali także jej odwagę. Trudno się z nimi nie zgodzić, ponieważ gwiazda zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie.


Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki

Selena Gomez w apetycznej kreacji – American Music Awards 2019

Selena Gomez w apetycznej kreacji – American Music Awards 2019

Selena Gomez z grzywką i w dżinsie

Selena Gomez z grzywką i w dżinsie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×