Scott Disick zostawił Kardashiankę i zmienił się w playboya! U boku ślicznej modelki przeszedł bardzo udaną metamorfozę

Scott Disick metamorfoza

Scott Disick metamorfoza

Scott Disick w krótkich włosach

Relacja Scotta DisickaKourtney Kardashian przez lata była wybuchowa – para schodziła się i rozchodziła, wspólnie doczekała się trójki dzieci. Ostatecznie rozstali się ponad dwa lata temu, a Scott zaczął układać swoje życie u boku nowej hollywoodzkiej ślicznotki, Sofii Richie. Prawdopodobnie pod wpływem nowej ukochanej gwiazdor zmienił swój wizerunek na jeszcze bardziej sexy. W nowej fryzurze i bez brody wygląda nie tylko młodziej, ale też o wiele lepiej.

Przypomnijmy, że Kardashianka i Disick byli w związku od 2006 roku. Rozstali się kilka lat później przez wydarzenia, które miały miejsce w południowej Francji. To właśnie tam Scott spędził romantyczne chwile na jachcie z eksdziewczyną Chloe Bartoli. To spowodowało, że Kourtney na dobre porzuciła niewiernego partnera. Nie chciała dłużej znosić jego złych nawyków, ponieważ według niej źle wpływały na ich relację i rodzinę.

Od tego wydarzenia minęły prawie trzy lata i, jak widać, Scott trochę się ogarnął. Zwłaszcza wizualnie. Mężczyzna przez wiele lat kojarzony był z kimś, kto nieszczególnie dbał o swój wygląd. Niejednokrotnie był widywany w chaotycznej fryzurze i niechlujnej brodzie. Teraz to już przeszłość.

Jak wynika z najnowszych zdjęć, które pojawiły się na Instagramie, Scott odpowiednio wystylizował brodę i postawił na krótką fryzurę. To z pewnością dodało mu uroku i sprawiło, że jest jeszcze bardziej przystojny. Pełen efekt metamorfozy możemy również podziwiać na zdjęciach zrobionych przez paparazzi.

Związek Scotta Disicka i Sofii Richie

Nowy wizerunek to podobno zasługa Sofii Richie, z którą Scott Disick spotyka się od kilku miesięcy. Jeśli wierzyć plotkom zza oceanu, modelka tak bardzo namieszała byłej gwieździe reality-show Z kamerą u Kardashianów, że wkrótce może spodziewać się oświadczyn.

O związku Soffi i Scotta zrobiło się głośno w wakacje, gdy zakochani wspólnie wybrali się na luksusową francuską wyspę Saint-Barthélemy. Wówczas śliczna modelka oficjalnie poinformowała fanów i media, że się spotykają. Gwiazda zaznaczyła, że łączy ich silne uczucie.

Wróżycie im świetlaną przyszłość?

Ojciec dziecka Kardashianki ma nową kochankę! 19-letnia seksbomba i chrześnica Michaela Jacksona rozpaliła już całe Hollywood

Wpadka najgorsza z możliwych! Meghan Markle błysnęła zaniedbanym ciałem

Rozstanie u Kardashianek! 24-letni Younes zostawił Kourntney dla innej ślicznotki. Oto ona


Scott Disick nowa fryzura

Scott Disick nowa fryzura

Scott Disick w krótkich włosach

Scott Disick w krótkich włosach

Metamorfoza Scotta Disicka

Metamorfoza Scotta Disicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×