TVP wydało oświadczenie ws. współpracy z Sarą James. Nieprzyjemne doniesienia na chwilę przed startem konkursu

Sara James

Sara James

Sara James jest reprezentantką Polski w konkursie piosenki Eurowizji Junior. Już od kilku dni nastolatka jest w Paryżu. Czy przez ten czas nie miała wsparcie ze strony TVP? Stacja wydała oświadczenie. 

Sara James to nastolatka, o której w ostatnim czasie w naszym kraju mówi się najwięcej. To wszystko ze względu na to, że dzisiaj ma swój wielki dzień. O godzinie 16.00 rozpocznie się wielki finał konkursu Eurowizji Junior, w którym będzie ona reprezentowała Polskę. Już kilka dni temu 14-letnia artystka wyleciała do Paryża, gdzie zaśpiewa piosnkę Somebody przygotowaną specjalnie na ten konkurs. To właśnie ten utwór zapewnił jej zwycięstwo w polskich eliminacjach. Sara już wcześniej była znana fanom przez to, że jest zwyciężczynią 4. edycji The Voice Kids. Do wygranej w muzycznym talent show poprowadzili ją Tomson i Baron.

Już, zanim Sara stanęła na scenie w Paryżu, była typowana na jedną z faworytek tego wydarzenia. O wygraną będzie jednak musiała zawalczyć z reprezentantami osiemnastu krajów. Nie będzie to zatem łatwe zadanie.

Sara James nie otrzymała wsparcia od TVP? Telewizja Publiczna wydała oświadczenie

Wyborem reprezentanta Polski i wsparciem od lat zajmuje się Telewizja Polska. To właśnie na jej antenie odbywają się krajowe eliminacje, a także transmisja głównego konkursu. Jakiś czas temu portal Pudelek opublikował wpis, w którym sugerował, że nastolatka nie mogła liczyć na wsparcie ze strony publicznego nadawcy.

Na kilka dni przed wielkim finałem Eurowizji Junior 2021, podczas prób we francuskiej arenie oraz aklimatyzowania się w przytłaczającej atmosferze, Sara nie mogła liczyć na wsparcie ze strony reżysera Konrada Smugi ani innych pracowników TVP – można było przeczytać na Pudelku.

Telewizja Polska postanowiła odnieść się do tych zarzutów i wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym zdementowała te informacje. Biuro prasowe TVP zapewnia, że Sara jest objęta odpowiednim wsparciem i może liczyć na pomoc reżysera, a także całego sztabu innych osób.

TVP informuje, że reprezentantkę Polski wspiera w Paryżu delegacja z TVP, która liczy kilkanaście osób, podobnie jest w przypadku reprezentantów innych krajów. Jednocześnie Telewizja Polska informuje, że reżyser Konrad Smuga będzie obecny podczas występu – zpewniają przedstawiciele TVP.

Pamiętajcie, że Sarę można wspierać, głosując na nią za pomocą trony internetowej. Głosowanie zakończy się w niedzielę 19 grudnia o godzinie 15.59, tuż przed rozpoczęciem finału. Ponownie wznowione zostanie po tym, jak wszyscy wykonawcy zaprezentują się na scenie. Poniżej jeszcze raz przypominamy próbny występ naszej reprezentantki.


Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przecież ta dziewczynka zrobiła swoje najlepiej jak potrafiła, uważam że wszystkie artykuły już nawet ich nagłówki to jakiś horror. Czy dziennikarze muszą zawsze szukać ofiary i promować się czymś kosztem, zwłaszcza tak młodej osoby. Nie chciałabym być w jej skórze i mierzyć się z tymi bzdurnymi artykułami oraz komentarzami poniżej.

 • Marzena Floryda pisze:

  Sara była Najlepsza najlepsza i czy by wybrali kogo kolwiek to i tak widać że najlepszą to Sara i wszyscy to wiedzą a wybrali niesprawiedliwie i nie dlatego że Sara jest Polką ale dlatego że jest najlepsza,!!!!!!!?

 • Gość pisze:

  Co za kretyński artykuł…….Równie dobrze można napisać : Czy Donald Tusk w parku zgwałcił lamę? A następnie wyjaśnić że nie zgwałcił tylko poczęstował i nie lamę a łabędzia….

 • Gość pisze:

  Taki live zpaeniali czy nie zpaeniali byle hajś się zgadzał biznes jest biznes majonez kosztuje a nie będą mi tu biliarderów i prezesów strugać bo kaźdy się boi kamieni na obiad kaźdy dlatego nawet sędzina będzie d..py dawać i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×