Sara Boruc zdeklasowała inne gwiazdy i rozgrzała Instagram zdjęciem z jachtu. Bikini ledwo zakryło jej biust

Sara Boruc

Sara Boruc

Sara Boruc odpoczywa z rodziną we Włoszech. Gwiazda pochwaliła się w sieci bardzo gorącym zdjęciem. Zapozowała na jachcie w niewiele zasłaniającym bikini. 

Sara Boruc to jedna z najpiękniejszych polskich WAGs. Nie poprzestała jednak na tym, aby być jedynie żoną sławnego piłkarza. Najpierw razem z siostrami otworzyła rodzinną firmę. Dziewczyny mają własną markę biżuteryjną, a ich błyskotki sygnowane Sin by Mannei rozchodzą się jak świeże bułeczki. Długo nie czekała też ze spełnieniem kolejnego marzenia. Od jakiegoś czasu ma własną markę odzieżową, a projekty, które tworzy, spotkały się z dużym zainteresowaniem klientek. Lubują się w nich nawet gwiazdy Hollywood. W jej ciuchach widziana była między innymi żona Justina Biebera, Hailey.

Sara poza tym, że świetnie sprawdza się jako bizneswoman ma też całkiem sporą rodzinę. Z Arturem Borucem doczekała się dwojga dzieci. Podobnie jak jej mąż ma także córkę z poprzedniego związku. Patchworkowa rodzina doskonale się dogaduje, a teraz spędzają bardzo udane wakacje.

Sara Boruc odpoczywa na jachcie w bikini

Sara i Artur jeszcze jakiś czas temu bardzo poważnie myśleli o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Rodzina pojechała tam na kilka tygodni i rozglądała się za domem. Gwiazda była jednak mocno rozczarowana tym, co zastała.

No właśnie powiem wam szczerze, że podróż tym razem do Stanów na tak długi czas, prawie półtora miesiąca, dała nam dużo do myślenia. Oglądaliśmy dużo pięknych domów, przynajmniej piękne wydawały się z ofert, cena też wskazywała na to, że będą piękne. Natomiast kurczę, nie stały nawet obok tego, co można zakupić za podobną cenę w Europie, ze zdecydowanie wyższym standardem – mówiła na Instagramie.

Póki co małżonkowie nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji, a przed tym postanowili nieco wypocząć. Rodzina odpoczywa we Włoszech, a żona bramkarza wrzuciła do sieci bardzo gorący kadr z jachtu. Pozuje na nim w skąpym niebieskim bikini, które ledwo zasłania jej ponętny biust.

Sara urodziła troje dzieci, a nadal może się pochwalić bardzo gorącym ciałem, co natychmiast zauważyli jej fani.

  • Zabiłabym za takie piersi.
  • Śliczna, jak widać można bosko wyglądać po 3 ciążach.
  • To, że ciało piękne, to widać gołym okiem, ale przede wszystkim serce wielkie ma ta Pani, wiem co „mówię”.
  • Idealna.

Nie można się dziwić tym komplementom, bo wygląda naprawdę zjawiskowo.


Sara Boruc

Sara Boruc

Sara Boruc

Sara Boruc

Sara Boruc i Artur Boruc

Sara Boruc i Artur Boruc

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×