Sandra Kubicka wzięła na tapet poprzednie związki Barona. Tak podsumowała jego relacje z Wieniawą, Blanką i Olą Szwed

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka od kilku miesięcy spotyka się z Baronem. Jak zareagowała na pytanie o jego byłe partnerki? Czy jest zazdrosna o jego poprzednie kobiety?

Sandra Kubicka szturmem weszła do polskiego show-biznesu. Jako dziecko wyjechała do USA, gdzie spędziła 14 lat. Tam rozpoczęła karierę modelki. Pojawiała się na okładkach znanych magazynów i brała udział w kolejnych sesjach zdjęciowych. W Polsce zyskała sporą popularność w momencie, gdy zdecydowała się wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami. Od tamtej pory cały czas gromadzi wokół siebie grono fanów. W zeszłym roku po rozstaniu z narzeczonym podjęła decyzję o tym, aby opuścić Miami i wrócić do ojczyzny na stałe.

Gwiazda rozpoczęła nowe życie w Polsce. Znalazła też prawdziwą miłość. Okazało się, że jej serce podbił Baron. Chociaż na początku ukrywali swoją relację przed mediami i fanami, to z czasem zaczęli wrzucać do sieci wspólne zdjęcia. Pod każdym z nich mogli liczyć na zachwyty internautów.

Sandra Kubicka o byłych dziewczynach Barona

Sandra i Alek Baron spotykają się już od kilku miesięcy i są sobą naprawdę zafascynowani. Wielokrotnie już wyznawali swoje uczucia w social mediach i dodawali kadry pełne uczuć. Modelka jest bardzo aktywna na Instagramie. Dodaje sporo zdjęć i relacji i chętnie też odpowiada na pytania od fanów. Jedna z obserwatorek postanowiła ostatnio zapytać o byłe partnerki jej ukochanego i zazdrość 26-latki:

Jesteś zazdrosna o poprzednie partnerki Barona? Że kochał je i mówił im to samo – zapytała internautka.

Sandra pokusiła się o bardzo obszerne wyjaśnienie podejścia do zazdrości i tego, jak reaguje na wspomnienie o byłych dziewczynach Barona.

Czekaj, bo od samego pytania chyba zgłupiałam. Że co? Czyli mam rozumieć, że miał nikogo nie kochać przez 38 lat i czekać na mnie. Aha, no tak. Nie, nie jestem zazdrosna o kogoś, kogo nie ma już w jego życiu. Ja też kochałam. Miłość to piękne uczucie. Życzę każdemu, żeby przeżył to raz, dwa, dziesięć razy, ile chcecie – odpowiedziała.

Przypomnijmy, że zanim Baron i Sandra zostali parą, muzyk spotykał się między innymi z Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą czy Blanką Lipińską. Modelka natomiast dwukrotnie była zaręczona. Pierwszy raz przyjęła pierścionek od DJ-a Cedrica Gervaisa, a kolejny raz szykowała się do ślubu z Kaio Goncalvesem. Każde z nich ma zatem za sobą nieudane związki.


Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×