Sandra Kubicka rozpieszcza Barona. Najpierw romantyczna kolacja, a potem… Jest nagranie z łóżka

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Baron skończył 38 lat. Z tej okazji Sandra Kubicka zorganizowała dla nich wspólną podróż. Wieczór zakończył się wykwintną kolacją i szampanem. Zobaczcie zdjęcia.

Baron skończył 13 grudnia 38 lat. Na tę okazję Sandra przygotowała coś specjalnego. Zabrała swojego ukochanego w podróż, o czym ten poinformował w social mediach:

Jestem 37 latkiem jeszcze przez pare chwil. O północy rozpocznę kolejny rozdział mojego życia. Życia, które jest dla mnie bajkowym filmem, zaskakującym mnie codziennie swoim scenariuszem. Dziś zostałem porwany w urodzinową podróż przez mojego ulubionego człowieka Sandra Kubicka – you are the apple of my eye. Czuję wdzięczność za wszystko, co przyniósł mi ten rok. Za zdrowie, miłość, rodzinę, przyjaciół, samorozwój, odcięcie toksycznych patternów, pielęgnowanie pasji oraz pracę. Dziękuję pięknie za pierwsze życzenia, wysyłam światło i jasną moc wszystkim dobrym duszkom.

Gwiazda nie pozostała dłużna. Również za pośrednictwem swojego konta na Instagramie złożyła Baronowi życzenia. Przy okazji postanowiła opowiedzieć o swoich uczuciach względem wybranka:

Dziś ma urodziny mężczyzna, przy którym czuję, że rozkwitam. Historia naszej miłości jest jak z filmu i zostawimy ją dla siebie, ale jedno mogę Wam zdradzić – moc przyciągania jest prawdziwa. Wybraliśmy siebie. Zaczęło się od kolega i koleżanka kilka lat temu, a teraz nie wyobrażam sobie mojego poranka bez niego. Poranki z nim i naszymi futrzakami kocham najbardziej. Kochanie, jesteś moim ulubionym człowiekiem, przyjacielem, partnerem i wsparciem. Codziennie odkrywam przy Tobie nowe strony samej siebie, których nie znałam. Wyciągasz ze mnie co najlepsze.

Co Sandra Kubicka dała Baronowi na urodziny?

Sandra zabrała Barona do Szwajcarii. Para zatrzymała się konkretnie w St. Moritz, gdzie znajduje się kurort i ośrodek sportów zimowych. Zakochani aktywnie spędzają czas. Najpierw jeździli na snowboardzie, a potem wybrali się na wykwintną kolację do restauracji, której przyznano dwie gwiazdki Michelin:

Wszystkiego najlepszego dla mnie! To właściwie szczęśliwy tydzień urodzinowy dzięki mojej jedynej i niepowtarzalnej Sandrze. Dzisiejszy wieczór świętowaliśmy w restauracji z dwiema gwiazdkami Michelin. Co za gratka dla naszych kubków smakowych – pochwalił się Baron.

Z relacji opublikowanej przez Alka i Sandrę wynika, że bardzo długo rozkoszowali się potrawami, które popijali szampanem. Była modelka z samego rana podzieliła się nagraniem z… łóżka. Co prawda pokazuje na nim malownicze widoki, które podziwiają zza okna, jednak w szybie odbija się również ona sama.

Zobaczcie obszerną relację z ich podróży.


Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Komentarze

 • Gość pisze:

  Związek szybki do upadku. Kolejna panienka zapatrzona w faceta i to playboja, a on- super się pojawi i zostawi. No czemu ma nie korzystać jak ona taka zakochana i… Bez komentarza. Panowie, ja też tak chcę skorzystać jak on.

 • Gość pisze:

  Związek szybki ci upadku. Kolejna panienka zapatrzona w faceta i to playboja, a on- super się pojawi i zostawi. No czemu ma nie korzystać jak ona taka zakochana i… Bez komentarza. Panowie, ja też tak chcę skorzystać jak on.

 • Gość pisze:

  On jest obrzydliwy no takie mam odczucie i nic na to nie poradze,a ona to taka panienka do wzięcia

 • Gość pisze:

  Paw… Potem paw… I następny paw. Napiszcie co u Jandy, Gajosa, Peszka. K… Piszcie o jakichś normalnych interesujących ludziach a nie ludzkich gniotach o inteligencji kur w kurniku.

 • Gość pisze:

  Ładna para ale szkoda mi ludzi tak pustych… bez głębi. Życzę im jakichś wartości… moralności. Tylko wtedy mogą być naprawdę szczęśliwi

 • Gośćhfhhyhhb pisze:

  A kiedy on zacznie ją rozpieszczac drogimi prezentami i wyjazdami?????

 • GośćDana pisze:

  Pięknie wyglądają razem. Widać że pan Alek jast wpatrzony w Sandrę, a ona to piękna i urocza kobieta. Życzę jej szczęścia w miłości, bo ona tego pragnie

 • Gość pisze:

  Żeby jej coś innego nie zakwitło, po tylu dziewczynach to ja bym już obchodziła z daleka delikwenta

 • Gość pisze:

  Nudy. Ile można o tym samym pisać i czytać.

 • Gość pisze:

  Już chyba nikt nie pamięta kariery muzycznej tego don Juan, która chyba zakończyła się w 2015. I na co komu kariera skoro naród prosty i tak na muzyce się nie zna i na koncert nie pójdzie, więc pieniędzy z tego nie będzie, a tego typu post o d…e chętnie przeczyta, co przekłada się na 2.000 zł i można sru na wakacje do Azji i kolejny post z wakacji za kolejne 2.000 zł, a potem dziwimy się, że młodzież na pytanie o wybrany zawód odpowiada celebryta. Najbardziej ujmujący jest ten uśmiech, niezależnie od kobiety taki sam, on jest stały, tylko one się zmieniały.

  • GośćKajra pisze:

   Dokładnie tak. Jego uśmiech, niezależnie od kobiety taki sam, stały, tylko one się zmieniają. Chyba najlepszą partią były dla niego Czarina i Blanka. Ale głupek zepsuł wszystko. Teraz już coraz gorsze będą jego wybory.

 • Gość pisze:

  Ładna para ,bardzo ich lubię

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×