Złe wieści dla fanów „M jak Miłość”. Małżeństwo ulubionej pary zakończy się rozwodem. Najnowsze wieści z planu

M jak miłość

M jak miłość

M jak Miłość - rozwód jednej z ulubionych par w serialu? Jak zakończy się konflikt między Izą i Marcinem Chodakowskimi, odgrywanymi przez Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego?

M jak Miłość jest fenomenem w historii polskiej telewizji. Serial jest obecny na antenie nieprzerwanie od dwóch dekad. W ubiegłym roku fani, producenci i aktorzy świętowali 20-lecie emisji pierwszego odcinka hitu opowiadającego o perypetiach rodziny Mostowiaków. Każdy odcinek ogląda kilka milionów widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy ulubionych bohaterów.

W popularnej produkcji swoją karierę rozpoczęło wielu znanych aktorów, wystarczy wspomnieć choćby Małgorzatę Kożuchowską. Format ma stałą grupę fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy bohaterów. Będą niepocieszeni, bo  historia jednej z ulubionych par nie pójdzie po ich myśli. Co z małżeństwem Izy i Marcina?

M jak Miłość: Co z małżeństwem Izy i Marcina?

Od dawna fani serialu śledzą losy Marcina i Izy Chodakowskich. Już wiemy, że w najbliższych odcinkach zajdzie dużo zmian w ich małżeństwie.

Widzowie bardzo liczyli na szczęśliwe zakończenie kryzysu w małżeństwie Izy i Marcina. Tuż po przerwie wakacyjnej większość z nas miała nadzieję, że tak się stanie. Niestety konflikt między nimi, chociaż miał zostać zażegnany, coraz bardziej przybiera na sile. W najnowszym z odcinków Iza zakomunikuje mężowi, że poprosiła Piotra o to, aby złożył pozew rozwodowy w sądzie i ją reprezentował. Kobieta ma już dość walki o małżeństwo:

Myślałam, że uda nam się to wszystko jakoś naprawić, odbudować, że pójdziemy na terapię i ktoś nam pomoże, ale ty tego nie chcesz. Odrzucasz wszystkie próby porozumienia i brniesz dalej w tę swoją toksyczną zazdrość – powie mężowi.

Fani zapytali wprost Mikołaja Roznerskiego, jak zakończą się losy małżeństwa Chodakowskich.

Nie mogę powiedzieć wam, bo nie będzie niespodzianki. Ale naprawdę będzie dużo fajnych rzeczy i emocji nie zabraknie! – powiedział odtwórca roli Marcina.

Jak ostatecznie zakończy się sprawa? Wszystkiego dowiemy się w 1589 odcinku serialu M jak Miłość we wtorek 14 września o godzinie 20:55 na stacji TVP2.


Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

fot. AKPA

Mikołaj Roznerski, Teresa Lipowska, Adriana Kalska – TeleKamery 2021

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Komentarze

  • Gość pisze:

    No i mam nadzieję że się rozejdą bo dla mnie to najgorsza para serialowa a postać grana przez Panią Kalska to już w ogóle tragedia.

  • Gość pisze:

    Taki lajf idziemy do ciebie do mnie jest blizej chciałam chciałem podziekować sympatii ale ty gł..pi gł..pia jesteś ha ha lepiej ją go weź ewka stefan się do niej niego klei ha ha nie wydaje mi sie ale niech będzie 1:1 i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×