Szukaj

Były mąż Joanny Krupy w świątecznym uniesieniu z nową ukochaną. Jest romantycznie

Zaigo na nartach

Zaigo na nartach

Romain Zago i Carolina Delgado wybrali się na narty. Świąteczny czas bardzo sprzyja takim wyprawom. Mężczyzna opublikował piękne zdjęcie z wyjazdu. Co napisał?

Romain Zago cztery lata był mężem Joanny Krupy. Wiadomość o ich rozstaniu była ogromnym zaskoczeniem. Uchodzili bowiem za bardzo dopasowany duet. Niestety nadszedł kryzys i związku nie udało się uratować.

O rozstaniu jako pierwsza poinformowała Joanna Krupa:

Po raz pierwszy mówię to oficjalnie: moje małżeństwo z Romainem się rozpadło. Rozstajemy się. W grudniu zeszłego roku Romek oświadczył, że chce rozwodu. Nie chciał słyszeć o innym rozwiązaniu – powiedziała wtedy w rozmowie z Party.

Modelka nową miłość znalazła w osobie Douglasa Nunesa. Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu. Niedawno też na świecie powitali córeczkę, Ashę. Romain także odnalazł swoje szczęście. Mężczyzna spotyka się z piękną Caroliną Delgado, która jest trenerką osobistą i wedding plannerką.

Romain Zago i Carolina Delgado złożyli świąteczne życzenia. Jakie?

Romain Zago zabrał swoja ukochana Carolinę Delgado na narty. Zrobili sobie fantastyczną sesję w śniegu. Zadowoleni, uśmiechnięci. Typowo zimowa atmosfera, można pomyśleć, że jak w piosence Wham, Last Christmas.

Przy okazji zdjęcia, mężczyzna złożył wszystkim swoim obserwującym życzenia świąteczne.

Jesteśmy na ciebie gotowi 2020 roku. Carolina i ja, życzymy wszystkim wesołych świąt, prosto z serca. Bo rodzina jest ważna. Jestem wdzięczny 2019 za lekcje, mam nadzieję, że 2020 też ma wiele do zaoferowania – napisał biznesmen.

Znajomi, przyjaciele, ale także obserwujący Romaina, zachwycili się romantyczną fotografią i także pospieszyli z życzeniami.

  • Wszystkiego najlepszego!
  • Piękne zdjęcie, piękna para! Wszystkiego najlepszego!
  • Wam również wszystkiego co najlepsze – piszą.

Przypomnijmy, że Romain Zago są zaręczeni, a mężczyzna oświadczył się jej w zaskakujący sposób. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zobacz: Joanna Krupa naprawdę to powiedziała?! Seksbomba w zadziwiających słowach podsumowała nową kochankę Romaina Zago


Romain Zago i Carolina Delgado na nartach

Romain Zago i Carolina Delgado na nartach

Carolina Delgado i Romain Zago są narzeczonymi

Carolina Delgado i Romain Zago są narzeczonymi

Carolina Delgado i Romain Zago są zaręczeni

Carolina Delgado i Romain Zago są zaręczeni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×