Szukaj

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się! „SHOW” ujawnia kulisy: „Święta spędzili osobno. Nie mógł zrozumieć jej…”. Naprawdę?!

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Jak donosi dwutygodnik Show, jedna z piękniejszych i wydawałoby się trwałych par show-biznesu rozstaje się! Joanna Krupa i Romain Zago byli razem od dziesięciu lat. Poznali się w klubie Romaina w 2007 roku, po dwóch latach zaręczyli się. Podekscytowana Joanna tak mówiła o ukochanym:

Kocham Romaina. Jest jedynym mężczyzną, z którym mogłabym mieć dzieci, stworzyć rodzinę. Romek sprawił, że uwierzyłam w miłość

Związek pary nigdy nie był typowy ze względu na intensywność zajęć i częste wizyty Joanny w Polsce. Modelka i jej ukochany założyli jednak, że każdy związek funkcjonuje według własnych zasad:

Wszystko zależy od tego, jak bardzo chcesz walczyć o tę drugą osobę. Trzeba też dojść do tego momentu, w którym wiesz, co akceptujesz, a czego nie. Bo nikt nie jest perfekcyjny! Wiadomo, że nie zawsze jest super, ale w żadnym związku tak nie jest. I tak naprawdę nie ma recepty na idealne małżeństwo. Mamy z Romkiem często związek na odległość, ale to dla nas gra, bo nie ma między nami zazdrości. A to jest najważniejsze! Nie znam sytuacji innych, ale my mamy super relację, dlatego że dobrze siebie znamy.

Okazuje się, że nie wszystko było tak różowe – od kilku miesięcy Joanna zdawała sobie sprawę, że w jej związku nie układa się dobrze i wisi on na przysłowiowym włosku. Romain coraz częściej wracał do tematu dzieci i chciał, żeby Joanna ograniczyła swoje wizyty w Polsce. Sam jednocześnie spędzał coraz więcej czasu w pracy:

Nie mógł zrozumieć jej sentymentu do Polski. Sukces oglądalności ostatniego sezonu ‚Top Model’ przyniósł Joannie nowe kontrakty. Tym samym jej pobyt w Polsce znacznie się przedłużył. Zago wpadł w szał. Podobno Święta Bożego Narodzenia były dla Joanny koszmarem. Nowy Rok spędzili już osobno

Show informuje, że Joanna liczyła, że kiedy emocje opadną, małżonkowie do siebie wrócą, ale tak się nie stało i oboje podjęli decyzję o separacji:

Joanna nie dowierzała w to, co się dzieje. Liczyła, że małżeństwo uda się uratować. Kocha Romaina ponad wszystko, on jednak pozostał nieugięty. W końcu do niej dotarło, że jej małżeństwo staje się historią. Długo ukrywała ten fakt przed ludźmi, o problemach wiedziała tylko jej rodzina i menedżerka

Taka piękna para z takim długim stażem! Mamy nadzieję, że jednak dojdą do porozumienia. Trzymaj się Joasiu.

Zobacz: Edyta Górniak pochwaliła się zdjęciami ze wspólnej Wielkanocy z Joanną Krupą. Przy okazji pokazała dom modelki w Hollywood

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Powody rozstania Joanny Krupy i Romaina Zago

Powody rozstania Joanny Krupy i Romaina Zago


Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago

Fotografia: screen z Instagram.com

Joanna Krupa i Romain Zago

Fotografia: ONS

Dodaj komentarz

 • Gośćola pisze:

  Jak oglądam jak ta Joannę oblizuja po ustach jej pieski to zbiera mi się na wymioty nie dziwię się jej mężowi ze jej nie chce fuj paskudna jest

 • Gość pisze:

  Joanna nie jest polka, lecz Zydowka z Polski

 • Gość pisze:

  Glupia Zydowa ,do tego prozna jak garnek po bigosie

 • Gość pisze:

  GŁUPIE POLSKIE BABY Z MAGLA:( FUJ FUJ FUJ

 • Gość pisze:

  Teraz Joanna Krupa ma nowa psiapsiolke Edyte Gorniak.Ta przyjazn miedzy nimi dlugo nie potrawa znajac humory Edyty Gorniak.Edzia przy Joannie chce miec korzysci a nie bezinteresowna przyjazn.

 • Gość pisze:

  Zago powinien dawno dac jej porzadnego kppa w sra..e

 • Gość pisze:

  Ona nie jest warta tego faceta ,niech znajdzie sobie w Polsce jakiegos spod kiosku skoro zby czesto przylatuje do Polski kij wie po co.Puste nacpane babsko.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×