Szukaj

Tylko u nas! Joanna Krupa już po ślubie! Mamy niezbity dowód! Dotarliśmy do zdjęcia z kościoła

Joanna Krupa ślub w Polsce

Joanna Krupa ślub w Polsce

Joanna Krupa i Douglas Nunes już po ślubie?!

Od tygodni plotkuje się na temat ślubu Joanny Krupy i Duglasa Nunesa. O samej ceremonii wiadomo niewiele, modelka w rozmowie z Vivą! zdradziła jedynie, że ma być kameralna i z mniejszym rozmachem niż jej poprzednia, gdy wychodziła za mąż za Romaina Zago. Magazyn Flesz niedawno potwierdził nawet, że Krupa i Nunes wzięli w tajemnicy ślub cywilny w USA.

A co jeśli chodzi o ślub kościelny Joanny Krupy i Douglasa Nunesa? Wygląda na to, że odbył się w Polsce w Krakowie 3 sierpnia 2018 roku!

Dawid Woliński poinformował wczoraj  fanów, że jest w drodze na ślub koleżanki z Top Model, w tym samym mieście jest również Joanna Jabłczyńska, która zajmuje się sprawami prawnymi Joanny Krupy.

Jastrząb Post znalazł jeszcze jeden dowód na to, że ślub Joanny Krupy odbył się w Krakowie i udzielił go ksiądz Paweł Krężołek, który nazywany jest „duszpasterzem celebrytów”.

Dotarliśmy do zdjęcia Joanny Krupy i jej ukochanego w towarzystwie duchownego. Salwatorianin z Krakowa na swoim profilu w serwisie społecznościowym napisał tylko:

Niezwykli. Cieszę się, że mogę być obecny w historii waszego życia.

Ks. Krężołek i Joanna Krupa pozostają w przyjacielskiej relacji od dawna. Duchowny towarzyszył modelce m.in. podczas nagrań do jednego z odcinków programu Top Model.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Joanna Krupa już po ślubie! Wśród gości nie zabrakło gwiazd! Mamy zdjęcia

Kim jest ksiądz Paweł Krężołek?

Ks. Paweł Krężołek w 2010 roku przyjął święcenia kapłańskie. Dyrektor Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań i doktorant z zakresu homiletyki, na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Rekolekcjonista w Polsce i za granicą.

To właśnie on udzielił ślubu Kamilowi Stochowi i jego żonie Ewie, prywatnie zaś przyjaźni się z Rafałem Mroczkiem:

Historia Rafała także zaczęła się spontanicznie. Nie ukrywam, że sam lubię taniec i chciałem, by podczas salwatoriańskiego spotkania młodych w Trzebini ktoś dał pokaz tańca i poprowadził warsztat. W telewizji była kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami”, stąd padło na Rafała. Pomógł mi w tym Rafał Mroczek, który skontaktował nas wspólnie. Dzięki Rafałowi poznałem niemal wszystkich tancerzy i choreografów „TzG”, a także uczestników i specjalistów programu „Top Chef Gwiazdy”, m.in. Modesta Amaro, Ewę Wachowicz czy Larę Gessler – wyznał w jednym z wywiadów.

Od czasu do czasu można go spotkać gotującego w programie Pytanie na Śniadanie. Jego największą pasją jest gotowanie.

 


Joanna Krupa i Douglas Nunes już po ślubie? Zdjęcie z księdzem Pawłem Krężołkiem

Joanna Krupa i Douglas Nunes już po ślubie? Zdjęcie z księdzem Pawłem Krężołkiem

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Skoro to drugi mąż, to sorry, skąd ta ceremonia kościelna, pomijam welon, biel sukni ???????

 • Gość pisze:

  Wszystkiego najlepszego pięknej parze na nowej drodze zycia:)

 • Gość pisze:

  Ale przystojny, jak Richard Gere

 • Gość pisze:

  Niezłe ciacho z niego pierwszy mąż nie był taki przystojny ale ten wart grzechu!!!! ????????????????????????????????????????????

 • Gość pisze:

  Fajny gość przystojny gość tylko niech do cholery mają dzieci wreszcie…????☺️????☺️????☺️????☺️????????

 • Gość pisze:

  Udaje zakochana i szczesliwa po rozwodzie z Zago………Zago to byl przystojniakiem i prawdziwym mezczyzna a ten taki zniewiescialy siwek ,ale moze bogaty .Pobuja sie z nim pare lat i bedzie szukac kolejnego frajera.

 • Gość pisze:

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

 • Gość pisze:

  Mam nadzieję, że nie udawała dziewicy nowoorleańskiej jak niezrównana MK. Tylko czy potrafiła czysto po polsku powtórzyć słowa przysięgi małżeńsjiej, bo jak ni to będzie spektakl z unieważnieniem jak u MK.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×