Szukaj

Romain Zago zaręczył się! Jego narzeczona ma ciało jak Joanna Krupa, ale czy jest tak samo piękna?

Były partner Joanny Krupy oświadczył się przepięknej Carolinie Delgado, z którą spotyka się od ponad roku. Przystojny Romain Zago na Instagramie zdradził szczegóły swoich zaręczyn. Towarzyszy im bardzo romantyczna historia.
Romain Zago zaręczony

Romain Zago zaręczony

Romain Zago przez cztery lata był mężem Joanny Krupy. Wiadomość o rozstaniu pary była niemałym zaskoczeniem. Małżonkowie uchodzili bowiem za bardzo dopasowany duet i nic nie wskazywało na to, że ich związek może się pewnego dnia rozpaść.

O rozstaniu jako pierwsza poinformowała Joanna Krupa. W jednym z wywiadów przyznała, że i tak nie udałoby się uratować tego związku:

Po raz pierwszy mówię to oficjalnie: moje małżeństwo z Romainem się rozpadło. Rozstajemy się. W grudniu zeszłego roku Romek oświadczył, że chce rozwodu. Nie chciał słyszeć o innym rozwiązaniu – powiedziała w rozmowie z Party.

Modelka pocieszenie odnalazła w ramionach Douglasa Nunesa. Para tak się dopasowała, że stanęła na ślubnym kobiercu. Wygląda na to, że także Romain odnalazł swoje szczęście. Mężczyzna od ponad roku spotyka się z piękną blondynką. Nowa ukochana nazywa się Carolina Delgado i jest wedding plannerką.

Romain Zago: oświadczyny

Wygląda na to, że Zago stwierdził, że piękna Delgado to ta jedyna. W piątek Romain Zago oświadczył się ukochanej! Trzeba przyznać, że zrobił to w bardzo oryginalny sposób.

Mężczyzna zabrał Carolinę na lunch. W pewnym momencie zatrzymała ich policja, która poprosiła Romaina o opuszczenie samochodu. Kiedy wydawało się, że to Delgado będzie musiała sama wrócić do domu, Zago uklęknął i poprosił ją o rękę. Carolina się zgodziła.

O całej sytuacji Zago poinformował na swoim Instagramie. Umieścił tam filmik, który z pewnością będzie dla zakochanych niezwykłą pamiątką na kolejne lata. W opisie zdradził dlaczego chciał zaskoczyć swoją ukochaną:

Chciałem by poczuła to samo zaskoczenie, która ja poczułem ponad rok temu, kiedy po raz pierwszy się z nią spotkałem. Dziękuję mojej narzeczonej Karolinie za uratowanie mnie, za uczynienie mnie szczęśliwym i za pokazanie, co jest w życiu ważne.

Prawda, że romantyczne?

View this post on Instagram

SHE SAID YES!!! Just over a year ago, Carolina @carolinadelgadofit asked me if Mynt was open on a Thursday evening…. Had I known she was gonna come so beautiful, irresistible & charming, ready to Hunt ???? me like a Trophy ????, ready to make me happy, ready to send me 180 roses after our first week together; I would have probably been so nervous that I would have f**ed everything up… By then, I didn’t even know I was ready to settle down again and there I was… smiling like a 12 y/o. So to make our engagement a bit special ????, I made sure to reach out to our friends in the @miamibeachpd w #ElpidioGarcia & @Eliocruz4, and give her the same surprise & feeling I felt just over a year ago when she first came to meet me. To my now fiancée Carolina, I thank u for rescuing me, for making me happy & for showing me what life can be all about. Special thanks to: @miamibeachPD Luciano & Buster, Derrick & Ionut #USA #MBPD

A post shared by Romain Zago (@romainzago) on

Zobacz: Rozwiedzeni Joanna Krupa i Romain Zago chwalą się swoimi walentynkami! Kto z nich jest bardziej zakochany?

Zobacz: Joanna Krupa naprawdę to powiedziała?! Seksbomba w zadziwiających słowach podsumowała nową kochankę Romaina Zago

Zobacz: Romain Zago pokazał nową partnerkę! Wygląda jak klon Joanny Krupy!

 


Romain Zago zatrzymany przez

Romain Zago zatrzymany przez "policję"

Romain Zago oświadczył się ukochanej

Romain Zago oświadczył się ukochanej

Carolina Delgado - narzeczona Romaina Zago

Carolina Delgado - narzeczona Romaina Zago

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×