Szukaj

Roksana Węgiel przerywa milczenie w sprawie zatrzymania przez policję! 14-latka tłumaczy się prawie jak Beyonce!

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel, która ostatnio pędziła autem na sygnale, została zatrzymana przez policję. Niestety brawura jej kierowcy doprowadziła do utratą zakontraktowanego koncertu w Lubartowie. Nastoletnia piosenkarka przerywa milczenie i wreszcie wyjaśnia co się wydarzyło w drodze.

14-letnia Roksana Węgiel przez nastoletnią publiczność jest traktowana jak wielka światowa gwiazda. Podobnego zdania są także niektóre media plotkarskie, które wywindowały nastolatkę na podium dorosłej wokalistki. Właściwie nikogo ten fakt nie dziwi, bowiem dziewczynka występuje obecnie na festiwalach wspólnie z uznanymi polskimi artystami. Fakt takiej faworyzacji sprawił, że sama Roxie uwierzyła, że jest wielką gwiazdą, której należą się luksusowe przywileje prawie jak Beyonce.

Zapracowana nastolatka koncertuje jak maszynka do robienia pieniędzy, z jednego koncertu udaje się na kolejny. Tak właśnie było niedawno, kiedy to Roxie występowała w Chrzanowie, a kilka godzin później miała pojawić się w Lubartowie. Nastolatka miała wynajęty prywatny samolot, który czekał na nią na lotnisku w Katowicach. Roxi po koncercie wsiadła w luksusową czarną limuzynę marki bmw i jak szalona gnała na odprawę.

Niestety auto Roxie zostało zatrzymane przez policję, przez co planowany drugi występ się nie odbył. Dopiero jakiś czas po zdarzeniu 14-letnia Roksana zabrała głos w sprawie. Kierowca pojazdu, w którym jechała Roksana, rzekomo zatrąbił na nieoznakowane auto policji. Funkcjonariusze zatrzymali szofera, a pasażerów legitymowali podobno przez trzydzieści minut. Co na to zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018?

Spieszyliśmy się na lotnisko. Po prostu szkoda o tym teraz rozmawiać. To totalnie nie zależało od nas. Dostaliśmy błędne informacje, że wszystko jest załatwione na 100%. Przewoziły nas specjalne służby. Policja miała być poinformowana o tym, że jest taka sytuacja. Chodzi o pewne agencje, które miały się tym zająć – powiedziała Roksana dla portalu Przeambitni dodając, że policjanci nie chcieli wziąć od niej autografu.

Wreszcie sprawa się wyjaśniła.

Zobacz: Maryla Rodowicz oceniła Roksanę Węgiel: “Naprawdę dziwię się, że 14-latka…” [WIDEO]

Zobacz: 14-letnia Roksana Węgiel z gołym brzuchem zachęca do zakupu markowej biżuterii! W sieci ponownie zawrzało!

Zobacz: Roksana Węgiel o swoim związku! 14-latka przeżywa pierwsze rozterki miłosne. Tylko nam zdradziła kulisy [WIDEO]


Roksana Węgiel cała w koronkach

Roksana Węgiel cała w koronkach

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel wypina pośladki w podartych spodniach w Izraelu

Roksana Węgiel wypina pośladki w podartych spodniach w Izraelu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×