NewsyRoksana Węgiel w dzieciństwie. Koleżanki opublikowały jej zdjęcia w sieci

Roksana Węgiel w dzieciństwie. Koleżanki opublikowały jej zdjęcia w sieci

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
12.01.2024 18:14

Roksana Węgiel, znana jako Roxie oraz Roxie Węgiel to młodziutka wokalistka, która swoją rozpoznawalność zawdzięcza zwycięstwu 16. edycji programu The Voice Kids. Od tamtego czasu Roxie wzięła też udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz w trzeciej edycji programu tanecznego Dance Dance Dance. Aż trudno uwierzyć, że artystka 11. stycznia skończyła 19 lat.

Roksana Węgiel świętuje urodziny za granicą

Młoda gwiazda związana jest ze starszym od siebie mężczyzną, Kevinem Mglejem. Para od dłuższego czasu planuje ślub. Z okazji urodzin, ukochany zabrał ją do słonecznego i odległego Omanu, położonego w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego. To on za wszystko zapłacił?

Oczywiście, że tak! Zadbał o cudowny wyjazd. Jestem przeszczęśliwa! Dzisiaj tak naprawdę cały dzień - na każdym kroku - czekały na mnie jakieś niespodzianki. Byliśmy na masażu, a teraz jesteśmy na pięknej kolacji na plaży, więc dzieje się dużo pięknych rzeczy - przyznała Roksana w rozmowie z reporterem RMF FM. 

W tej samej rozmowie wokalistka zdradziła, jakie ma plany na nowy rok.

Jeśli chodzi o prywatne marzenia, to na pewno ślub. A jeśli chodzi o zawodowe, to trasa koncertowa, ostatnia nastoletnia! - przyznała. 

Roxie Węgiel na zdjęciach z dzieciństwa

Młodziutka artystka znana jest nam obecnie głównie z odważnych stylizacji scenicznych. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze nie tak dawno była małą dziewczynką. Z okazji urodzin artystki, na Instagramie pojawiło się mnóstwo życzeń. Wiele z nich pochodziło od znajomych Roxie. Wokalistka udostępniła niektóre z nich na swoim Instagramie. Życzenia były opatrzone zdjęciami sprzed lat. Zobaczcie, jak wyglądała wtedy Roksana.

Obraz
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także