NewsyRoksana Węgiel pokazała się w stroju kąpielowym. 14-latka w ogniu krytyki: "Rośnie nam druga Kim Kardashian"

Roksana Węgiel pokazała się w stroju kąpielowym. 14‑latka w ogniu krytyki: "Rośnie nam druga Kim Kardashian"

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Tila Nowak

11.07.2019 14:41, aktual.: 11.07.2019 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roksana Węgiel przebojem wdarła się na pierwsze strony gazet i z wielkim hukiem weszła do polskiego show-biznesu. Wielu celebrytów może tylko pozazdrościć jej błyskawicznego rozwoju i ciągle przybywających fanów zarówno pod sceną jak i na Instagramie, który jest dla wielu z nich świetnym źródłem dochodu. Roxie ma zaledwie 14 lat, ale w najnowszej stylizacji wygląda jak pełnoletnia kobieta sukcesu. Zdjęcia i relacje, którymi bombarduje fanów od razu zbierają reakcje. Czasem ludzie chwalą ją za styl lub dzielą się wrażeniami po koncertach, ale czasem gwiazda musi przeobrazić się w waleczną księżniczkę i wielka tarczą chronić się przed złośliwymi komentarzami. Niestety musiała użyć jej ponownie, ponieważ jej ostatnie zdjęcie jest naprawdę wyzywające jak na jej wiek.

Roksana Węgiel postanowiła podzielić się ze swoimi fanami fotką w stroju kąpielowym. Gwiazdy często reklamują producentów odzieży, z którymi mają podpisaną umowę. Oczywiście jest to związane z wynagrodzeniem, które inkasują za to, że fotografują się w strojach danej marki, a przede wszystkim oznacza ich w postach. Rynek infuencerów rozwija się błyskawicznie, a internetowi celebryci kopiują od siebie pomysły walcząc o partnerów i reklamodawców, chcąc ukroić sobie kawałek tortu, który wydaje się być już podzielony pomiędzy Maffashion, Jessikę Mercedes i Julię Wieniawę. Ciężko powiedzieć, kto bryluje na podium, ale Roksana Węgiel daje wyraźne znaki, że za chwile, któraś z jej koleżanek będzie musiała ustąpić miejsca młodej piosenkarce.

Najnowsze zdjęcie na jej Instagramie wywołało niemalże ogólnokrajowy skandal. Młoda, 14-letnia dziewczynka pozuje w stroju kąpielowym pokazując swe ciało i wrzuca to do internetu. Wielu z was mogłoby zapytać "gdzie byli rodzice", ale komentarze pod tym zdjęciem są zupełnie inne:

 • Może jeszcze zareklamuj jaki papier używasz co?
 • Nikt nie chce tego magazynu pozdro elo – napisali rozwścieczeni fani.

Okazuje się, że prawdziwi fani kochają Roxie bez względu na to, ile ma lat i w jak odważnej stylizacji bryluje przed obiektywem:

 • Przecież każdy normalny na plażę chodzi w długich spodniach i bluzie
 • Rośnie nam druga Kim Kardashian
 • Mój Boże jak ty jesteś śliczna. Love you Roxie

Każde pokolenie ma swój target odbiorców, a Roxie musi zacząć dobierać swoje stylizacje adekwatnie do wieku. W innym przypadku będzie wiecznie krytykowana za brak gustu i próbę przygarnięcia jak największej kwoty. Z niektórymi komentarzami się zgadzamy, zwłaszcza z tymi pozytywnymi. Rośnie nam druga Kim Kardashian tylko w mega naturalnym i dziewczęcym wydaniu. Brawo Roxie!

 • Roksana Węgiel odważna sesja zdjęciowa w kostiumie kąpielowym - Instagram
 • Roksana Węgiel - instagram
 • Roksana Węgiel - Instagram
 • Roksana Węgiel - Instagram
 • Roksana Węgiel w czerwonej stylizacji PLNY LALA w Dzień Dobry TVN
 • Roksana Węgiel – Opole 2019
 • Roksana Węgiel w Opolu
[1/7] Roksana Węgiel odważna sesja zdjęciowa w kostiumie kąpielowym - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także