Szukaj

Wyciekły zaskakujące informacje na temat powiązań Roksany Węgiel z Michałem Szpakiem! Jak udało się im to ukryć?!

Roksana Węgiel i Michał Szpak, jak powszechnie wiadomo, pochodzą z tego samego miasta, z Jasła. Mieszkańcy pękają z dumy z powodu talentów objawiających się u nich co jakiś czas. Co jeszcze łączy młodych muzyków? Okazuje się, że nie jest to tylko wspólne miejsce wychowania.
Roksana Węgiel i Michał Szpak - co ich łączy?

Roksana Węgiel i Michał Szpak - co ich łączy?

Roksana Węgiel, najpierw zdobyła serca Polaków, wygrywając Voice Kids, następnie rozgromiła Europę piosenką Anyone I want to be. Ta drobna nastolatka o wielkim głosie pochodzi z Jasła. Z tego samego miasta pochodzi kolejna gwiazda polskiej muzyki – Michał Szpak, który zwyciężył polską edycję  X-Factor, a następnie zaczął robić oszałamiającą karierę. Muzyków łączy coś więcej. Okazuje się, że uczęszczali do tej samej szkoły podstawowej i uwaga: uczyli się u tej samej nauczycielki śpiewu – Ewy Grzebień.

Niewiele osób też wie, że nasza dwójka wiele zawdzięcza swoim rodzicom, oboje nie ukrywają, że to dzięki nim są w obecnym miejscu. Mama Roksany Węgiel woziła ją na lekcje śpiewu, musiała zrezygnować z pracy, będąc – jak sama Roksana wspomina – prawie jej prywatnym kierowcą. Ogromne wsparcie ojca, także przyczyniło się do sukcesu nastolatki.

Podobnie ma się sprawa z rodzicami Michała. To ojciec wychowywał go od 10 roku życia, kiedy matka wyjechała do pracy do Włoch. Niemniej wokalista podkreśla, że to ona wpoiła w niego zasady, była dla niego ogromnym autorytetem, mimo że mieszkała tak daleko. Jej śmierć w 2014 roku wstrząsnęła wokalistą. Wsparcie rodziców to kolejna łącząca młode gwiazdy sprawa.

Jeszcze jedno – oboje, kiedy wracają do Jasła, są entuzjastycznie witani przez mieszkańców.

Zobacz: Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Na scenie wygląda na znacznie wyższą

Zobacz:Roksana Węgiel pokocha Michała Szpaka za to, co powiedział o jej stylizacjach! Mniej słodka była za to Maja Sablewska [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak z dzieckiem i tajemniczą kobietą przyłapany na spacerku. Wyglądają jak zgodne małżeństwo


Michał Szpak paparazzi

Michał Szpak paparazzi

scena z: Michał Szpak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Michał Szpak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Michał Szpak – Opole 2012

Michał Szpak – Opole 2012

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×