NewsyW finale "X-Factora" przegrała z Michałem Szpakiem. Dziś odchudzona Ada Szulc to rasowa blond kusicielka!

W finale "X‑Factora" przegrała z Michałem Szpakiem. Dziś odchudzona Ada Szulc to rasowa blond kusicielka!

Ada Szulc i Michał Szpak
Ada Szulc i Michał Szpak
Tila Nowak

05.01.2020 22:20, aktual.: 06.01.2020 01:13

Ada Szulcw X Factor była w grupie pod opieką Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz wypowiadał się o niej bardzo ciepło. Wróżył jej też zrobienie kariery, z kolei dj Adamus wziął ją pod swe skrzydła. A jednak, pomimo tylu sprzyjających okoliczności i bezsprzecznego talentu, wielkiego sukcesu na polskiej scenie muzycznej nie odniosła.

Być może wpływ na to miał wypadek, do jakiego doszło w 2014 roku, gdy przestraszona przez psa, wybiegła na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód.

Wszystko pamiętam, bo byłam cały czas przytomna. Pierwsze moje myśli po wypadku? Jak zeszli się ludzie, to pierwsze poprosiłam o to, żeby zadzwonili po karetkę, bo wszyscy byli strasznie przejęci i nie wiedziałam, czy ktoś to zrobił. Gdybym miała telefon, to na pewno sama bym to zrobiła. Polewali mnie wodą mineralną. A ja się modliłam, że chcę żyć. Nie wiedziałam, czy mam nogi całe, czy mam ręce całe, bo czułam, że mi krew ścieka po twarzy – opowiedziała o dramatycznych chwilach piosenkarka w DDTVN.

Ada Szulc po wypadku miała zszywane czoło i w wywiadzie przyznała, że dopiero po trzech tygodniach od zdjęcia opatrunku odważyła się spojrzeć na gojącą się ranę i bliznę.

Bałam się. Ja mam słaby wzrok i noszę soczewki więc najpierw ściągałam soczewki, a potem robiłam opatrunek. I tak się męczyłam na początku. Najpierw byłam przerażona, zanim tego nie zobaczyłam. Nie wiedziałam, czy się skończy przeszczepem – to wręcz była dziura w głowie – wyznała.
Ada Szulc i Michał Szpak w czasach X-Factora
Ada Szulc i Michał Szpak w czasach X-Factora

Ada Szulc obecnie. Metamorfoza gwiazdy X-Factor

Dzisiaj jednak po bliznach nie ma śladu. A ze zdjęć, które Ada Szulc regularnie wrzuca na Instagram widać, że wręcz uwielbia bawić się swoim wizerunkiem i stylem. Była już szatynką, miała włosy króciutki, półdługie, a dzisiaj znowu je zapuściła i zafarbowała na blond. Od dawna też jest bardzo szczupła.

Ale choć wydaje się, że teraz moda jest jej większą pasją niż muzyka, to wcale nie zrezygnowała ze śpiewania. Na Instagramie pod zdjęciem, na którym prezentuje się w eleganckiej koszuli, napisała:

Kolędowanie zobowiązuje do galowego odzienia.

Oczywiście doczekała się pochwał.

 • Zawsze piękna Ada Szulc
 • Cudowna kujonka
 • Bardzo ładnie i elegancko – pisali fani.

Niewykluczone więc, że świat jeszcze o niej usłyszy. Z takim talentem i wyglądem nie będzie trudno go podbić. Zwłaszcza, że Ada intuicję do hitów ma sporą, wystarczy posłuchać 1000 miejsc.

 • Ada Szulc
 • ada-szulc
 • Ada Szulc po wypadku
zdjęcie: Facebook
 • Ada Szulc i Michał Szpak w czasach X-Factora
 • Ada Szulc i Michał Szpak w czasach X-Factora
 • Ada Szulc i Michał Szpak w czasach X-Factora
 • Ada Szulc
 • Ada Szulc
 • Ada Szulc
[1/9] Ada Szulc
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także