Szukaj

Nowa afera w mediach! Rodzina królewska została brutalnie znieważona przez telewizję! Szykuje się skandal

Rodzina królewska

Stacje telewizyjne nie chcą transmitować ślubu księżniczki Eugenii

Wygląda na to, że w Wielkiej Brytanii szykuje się obyczajowy skandal. Wszystko przez zbliżający się ślub księżniczki Eugenii i Jamesa Brooksbanka, który ma się odbyć 12 października, czyli za niecały miesiąc. Jak donoszą angielskie brukowce, pojawił się poważny problem na linii stacje telewizyjne – książę Andrzej. Syn królowej Elżbiety II jest bardzo niezadowolony zniewagą, która dotyka jego córkę. Co się stało?

Chodzi o transmisję ze ślubu. Od czasu księżnej Diany i księcia Karola, telewizja publiczna transmituje królewskie śluby. Było tak z księżną Kate i księciem Williamem, było tak również w maju, gdy książę Harry poślubił Meghan Markle. Transmisję oglądały miliony na całym świecie – miała ona służyć promocji rodziny królewskiej, świadczyć o statusie społecznym i zbliżyć poddanych do monarchii, która zawsze uchodziła za nieco odrealnioną. Okazuje się jednak, że księżniczka Eugenia może stanąć przed koniecznością zrezygnowania z transmisji swojego bajkowego ślubu. Dlaczego?

Jak twierdzi Daily Mail, żadna stacja nie chce się na to zgodzić. Podobno prognozy oglądalności są zbyt małe, by BBC ryzykowało wyłożenie kilkudziesięciu tysięcy funtów na zorganizowanie rejestracji i transmisji ślubu. Książę Andrzej, syn królowej, jest tym faktem bardzo oburzony. Sky również odmówiło realizacji materiału. Jedna z mniejszych stacji rozważa przyjęcie propozycji, ale dla przyszłej panny młodej jest to poważny policzek. „Brak zainteresowania” jej ślubem świadczy bowiem o tym, że w hierarchii wartości znajduje się niżej niż Meghan Markle, która nie ma w sobie kropli arystokratycznej krwii.

Od samego początku planowano, że ślub księżniczki będzie transmitowany przez telewizję. Zakładano współpracę z BBC, która od lat układa się z rodziną królewską w sprawach publikacji materiałów. Do tej pory ta współpraca dobrze się sprawdzała. Niestety, władze stacji uważają, że oglądalność nie będzie wystarczająca – twierdzi informator

Myślicie, że dla dobra przyszłej współpracy jednak się zgodzą? Rodzina królewska jest ostatecznie ich największym źródłem dochodu…

Księżniczka Eugenia wyjdzie za mąż wśród samych VIP-ów! Tak gwiazdorskiej obsady nie było nawet na ślubie Meghan i Harry’ego!

 

Kolejny spektakularny ślub w rodzinie królewskiej! Księżniczka Eugenia wychodzi za tajemniczego przystojniaka!

Książę Louis doczekał się oficjalnej królewskiej pocztówki. Tak słodkiego zdjęcia nie mieli nawet George i Charlotte


Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×