Robert Lewandowski z Anią przyłapani podczas rejsu jachtem. Zachowanie piłkarza opisał tabloid

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski z Anią wypoczywają na Majorce. Gdy wybrali się w podróż jachtem, przyłapali ich paparazzi. Robert Zachowywał się tak, że aż opisał go tabloid. Co się działo?

Robert Lewandowski razem z żoną od kilku dni w końcu mogą spędzić czas razem. Małżonkowie na czas wakacji przenieśli się do swojej willi na Majorce. Posiadłość kupili w zeszłym roku i stała się ona znakomitą bazą wypadową. Nie brakuje tam słońca i pięknych widoków, dlatego nie można się dziwić, że tak chętnie uciekają w to miejsce wypocząć. Jest to także prawdziwy raj dla ich córeczek. Dziewczynki uwielbiają wodę, a w ogrodzie posiadłości jest przepiękny basen.

Robert po tym jak zakończył sezon w Bundeslidze i chwilowo rozgrywki w Lidze Narodów wsiadł w samolot i dołączył do żony, która już kilka dni wcześniej zameldowała się córeczkami w Santa Ponca. Zakochanych na miejscu przyłapali paparazzi. Jak zachowywał się Robert?

Robert Lewandowski z żoną na Majorce. Co robił piłkarz?

Robert i Ania są już 9 lat po ślubie. Małżonkowie przez ten czas udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Zakochani w środę świętowali swój wielki dzień. Spędzili go na romantycznych spacerach, popijaniu szampana i wspólnej kolacji. Nie zabrakło też ogromnego bukietu róż, który piłkarz wręczył ukochanej.

Lewandowscy pochwalili się w sieci nagraniem z tego wyjątkowego dnia. Nie szczędzili na nim czułości. Okazuje się, że na tym świętowanie się nie skończyło i wybrali się także w rejs jachtem. W tym momencie zostali przyłapani przez paparazzi. Wszystko opisał Fakt, który jest pod wrażeniem tego, jak zachowywał się piłkarz. Nie miał on bowiem za plecami służby i tragarzy, a wszystkie spakowane przez żonę rzeczy sam wnosił na pokład.

Małżeństwo nie gwiazdorzy i nie ma niezliczonej obsługi wokół siebie. Dlatego Robert własnoręcznie musiał uporać się z przetransportowaniem sporej ilości bagażu z auta na jacht, na którym rodzina spędziła upojne popołudnie – czytamy w tabloidzie.

Przypomnijmy, że miejscowość, w której mieszkają to iście luksusowy kurort. Wśród sąsiadów mają między innymi: Claudię Schiffer, Michaela Douglasa, czy hiszpańską rodzinę królewską. Taki widok, na którym piłkarz sam dźwiga tobołki, może zatem zdziwić.


Robert Lewandowski z córkami na basenie

Robert Lewandowski z córkami na basenie

Robert Lewandowski z córkami na basenie

Robert Lewandowski z córkami na basenie

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×