Szukaj

Robert Lewandowski zagrał na nosie byłemu menadżerowi. Swoim zdjęciem i wpisem wbił mu szpilę

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski na Instagramie dodał zdjęcie, na którym pozuje w otoczeniu pucharów. Opis brzmi tak, jakby zadedykował je byłemu menadżerowi. Co napisał?

Robert Lewandowski na swój sukces pracował latami. Jak zdradził w jednym z wywiadów, chociaż mnóstwo osób chciało sprawić, by się poddał, nie słuchał ich opinii. Sporo trenował i wierzył, że kiedyś osiągnie sukces:

Ktoś też kiedyś powiedział, że jestem za niski. Ale nie poddałem się. Miałem pasję, ćwiczyłem i wierzyłem, że jestem na tyle dobry, by osiągnąć mój cel. Gdybym nie miał silnej woli i zwątpił w siebie, dziś nadal opowiadałbym tylko o moich marzeniach, a nie o sukcesach — powiedział Lewandowski, którego cytuje serwis businessinsider.com.pl.

Robert Lewandowski dodał nowe zdjęcie. Zwraca się do byłego menedżera?

Lewandowski dzięki swojej determinacji stał się jednym z popularniejszych sportowców na świecie. Niedawno został wyróżniony tytułem Piłkarza Roku UEFA, wcześniej z Bayernem Monachium, wygrali Ligę Mistrzów. Polski piłkarz zgromadził wokół siebie mnóstwo fanów, którzy podziwiają jego grę, a także biorą z niego przykład.

Robert chętnie dzieli się z nimi ważnymi wydarzeniami z życia prywatnego. Regularnie publikuje nowe posty w sieci, gdzie odsłania wybrane kulisy codzienności. Tak jak w czwartek, gdy udostępnił zdjęcie, na którym pozuje w otoczeniu nagród. W opisie podkreśla:

Kiedy ktoś wątpi w twoje umiejętności, zacznij pracować dwa razy ciężej, aby udowodnić, że się myli. Oto moja historia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

When someone doubts your abilities, start working twice as hard to prove that they are wrong💪 This is my story😎 #RL9 @fcbayern 📸 @fritz.beck

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wpis zachwycił internautów. W komentarzach gratulują mu osiągnięć, piszą, że są bardzo z niego dumni:

  • Brawo dla Ciebie. Jesteś moim mistrzem.
  • Najlepszy piłkarz na świecie, nasza duma narodowa. Cieszę się, że tyle osiągnąłeś.
  • Należą Ci się ogromne brawa, naprawdę.

Czyżby Robert w swoim poście zwracał się do swojego byłego menadżera? Przypomnijmy, że Cezary K. jest podejrzany o szantaż i kierowanie gróźb wobec piłkarza. Informowaliśmy o tym tutaj.


Robert Lewandowski w otoczeniu pucharów

Robert Lewandowski w otoczeniu pucharów

Robert Lewandowski w maseczce o koronawirusie

Robert Lewandowski w maseczce o koronawirusie

Robert Lewandowski obronił pracę magisterską

Robert Lewandowski obronił pracę magisterską

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Cieszę się bardzo sukcesami Pana Roberta. Najserdeczniejsze gratulacje i dalszych sukcesów. Jest Pan doskonałym przykładem ciężkiej pracy i wspaniałego talentu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×