Szukaj

Rafał z „Królowych życia” kpi z Dagmary w mini i z pucharem pełnym alkoholu. Zrobiło się nieprzyjemnie

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias postanowił gorzko zakpić z Dagmary Kaźmierskiej. Na swoim instastories udostępnił jej zdjęcie z alkoholem i w mini. Co ma jej za złe?

Dagmara Kaźmierska ogromną sławę zdobyła swoim udziałem w reality show Królowe życia. Wesoła i bezkompromisowa blondynka szybko stała się ulubienicą widzów. Celebrytka znana jest z tego, że zawsze mówi to, co myśli, a przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic. Kobieta chętnie pokazuje przed kamerami swoją codzienność, oraz towarzyszące jej radości i smutki. Gwiazdę TTV cechuje przede wszystkim ogromne poczucie humoru i wrodzona spora dawka optymizmu. Dla niej szklanka zawsze jest w połowie pełna.

Wczorajszy dzień dla kobiet w Polsce nie należał do zbyt przyjemnych. Większość z nich wyraziła swój wyraźny sprzeciw wobec zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Nawet gwiazdy nie pozostały obojętne na to co się wydarzyło. W social mediach pojawiło się wiele wpisów, w których kobiety znane z pierwszych stron gazet postanowiły wyrazić swoje zdanie na temat tego co się dzieje. Wśród nich były między innymi Basia Kurdej-Szatan, Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska, oraz Małgosia Rozenek, która na Jarosławie Kaczyńskim i Andrzeju Dudzie nie zostawiła suchej nitki.

Rafał Grabias kpi z Dagmary Kaźmierskiej

Rafał Grabias i jego życiowy partner Garbiel przez kilka sezonów również byli bohaterami reality show Królowe życia. Mężczyźni postanowili jednak zrezygnować z udziału, ponieważ zajmowało im to o wiele za dużo czasu. Woleli poświęcić go na rozwój swojej pracowni futer. Rafał podobnie, jak Dagmara znany jest z tego, że mówi co myśli.

Postanowił udostępnić zdjęcie Dagmary z kieliszkiem Grzańca. Podczas gdy w kraju większość znanych kobiet dodaje bardzo wymowne posty, Dagmara nie zajęła stanowiska w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Według Rafała dodawanie zdjęcia w mini i z kieliszkiem alkoholu w ręku jest w tym dniu nie miejscu.

Kobiety drżycie o swój los, a tymczasem królowa dodaje post z Grzańcem Galicyjskim. Pewnie pije Wasze zdrowie – napisał Rafał na swoim instastories.

Zgadzacie się z Rafałem, czy może macie zupełnie inne zdanie na ten temat?

Aktualizacja: Dagmara Kaźmierska w sobotę wsparła Strajk Kobiet. Opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, do którego dołączyła opis:
NIE NAM SAMYM O SOBIE DECYDOWAĆ. CO NASTĘPNE ?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🖤😔NIE NAM SAMYM O SOBIE DECYDOWAĆ 😔🖤CO NASTĘPNE ? #decydujemyzasiebie #decydujemysameosobie #wolność #strajkkobiet

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)


Rafał Grabias kpi z Dagmary Kaźmierskiej

Rafał Grabias kpi z Dagmary Kaźmierskiej

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - Finał Miss Warszawy 2020

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - Finał Miss Warszawy 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×